• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Siyah kargo pantolon üstüne ne giysem bilemedim.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
pantolon bunun hemen hemen aynısı üstüne ne giysem bilemedim
genelde kot pantolon üstüne t shit gömlek giyerim bi deniyim dedim ama acayip rahat bi pantolon tafsiye ederim herkese :D

451378619_236.jpg

----------

he birde ayakkabı'da önerirseniz sevinirim.

bu pantolonun üstünde olsa olsa bol bişeyler gider aslında dediğin gibi gömlek için t-shirt olabilir ama gömleğin düğmelerini kapatmazsan güzel olur ayakkabı olarakda bol paça olduğu için kendini gösteren bi ayakkabı gider bence adidas superstar tarzı kalın düz tabanlı ayakkabılar

peki ne renk giysem şimdi bunun üstüne mavi kot gömlek giyersem bildiğin çavo gibi dolanırım ortada :D

Geri