• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Siz Hala Onlardanmısınız

Inception

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 May 2009
Puanı
32
qb0np.jpg

göründüğü gibi pentada yaptım bu oyunda tek başıma geldim nunu tankladı bi ultiye basıp alfa atıyorum adamların can yarı 3 kez ölme sebebimde 2 sini kule kesti 1 taneside oyun başında 2 adamı kestim kaçarken biri vurdu arkadan midde oynadım master yi mid oynamaz diyenlerede ders olsun bu ama hala bir takımım yok takım arıyorum beyler varsa top yada bot arayan gelebilirim genelde darius,master yi,varus oynuyorum rünlerde ad dizili​

----------

oyunda biri gelmiş abi itemlerini aklıma kaydettim bende alcam diyor penta atınca görün fena gaza geldim herkez helal olsun felan diyor bugün iyi sardı oyunda bazen takımda tank olmuyor afk oluyor ozaman çıldırıyorum oyunu bırakasım geliyor o yüzden takım arıyorum.

Hevesini kırmak gibi olmasında ne takımı bu build ne rünlerde ad dizili felan :dnc:

Midde her karakter oynar oynamasına da... Karşındaki adamın oynayışına bağlı.

Valla ben de hevesini kırmak istemem de ; 30 lvl olup oyunu TAMAMEN öğrenene kadar takım bulman zor olabilir diye düşünüyorum.Özellikle buildlere mobafireden veya solomidden bak gibi bir tavsiye verebilirim.
Tebrikler bu arada

Bronze elo playerler bi bitmedi .... Takim mi ariyorsun? ancak 5 -20 lvl adamlarlan takim yaparsin bir yere varamazsin hep kaybedersin. Biraz oyunu ögren silver gold yuksel ozaman takim ararsin. Normal oyniyorsun sen simdi orada cok troller olur hatta tr serverinde baya troll olmasi lazim herkezin dedigine göre ben bilmiyorum ben tr serverinde oynamadigim icin.

Bronze elo playerler bi bitmedi .... Takim mi ariyorsun? ancak 5 -20 lvl adamlarlan takim yaparsin bir yere varamazsin hep kaybedersin. Biraz oyunu ögren silver gold yuksel ozaman takim ararsin. Normal oyniyorsun sen simdi orada cok troller olur hatta tr serverinde baya troll olmasi lazim herkezin dedigine göre ben bilmiyorum ben tr serverinde oynamadigim icin.
Sen çok prosun ya cağrı belli oluyor ;)

genelde dari oynadığım için rüneler ad diziliydi ayrıca rüneleri aldığım zaman oyunu pek bilmiyordum 20 olup hemen almıştım saldırı hızı konusuna gelince master yi saldırı hızı olmadan neye yarar ap ve saldırı hızı kasarsak çok iyi oluyor vede çok çabuk kule alıyor oyunu 20-30 kez master yi sayesinde arkadan kule alarak çevirmişimdir

Bence kümenin oynayış ile alakası yok saten iyi oynayan adam troller üzerinden kasılıp bronz kümesinden yükselebilir diye düşünüyorum.

Ama senin takım bulman zor dostum bulsanda pek başarılı bir takım bulamazsın hele o buildle hiç birşey yapamazsın karşıdaki adamlar oynamayı bilse pek birşey yapabileceğini düşünemiyorum atackspeed kasmışsın resmen geçen oyuna senin gibi build dizen biri geldi ölmekten başka birşey yapmadı ad vea ap kasacaksın.

Çok saçma bi buildle oynamışsın ApYi vallaha fragda güzel şaşırdım yani karşıdakiler bot mu diye baktım o da değil değişik bottan beter olsalar gerek

işte bu nesil 30 lvl olup 16 şampiyona ulaşınca ranked girecekler veeee = TR Serveri :D geçen sivir tank kasan vardı :D:D

Geri