• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Siz siz olun sakın.(Rezil oldum)

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Beyler anlatıyorum.

Bu gün telefon fiyatlarına felan bakıcaktık avm gittik neyse arkadaş kapaklı bi telefon almış kuzeninden takılmalık bak hacı dedi telefonu kenarından tuttu pat havaya çekti kapak otomatik açıldı dedim ver bana kızlar geliyo 6-7 kişi ben cebimde çıkarıp yukarı doğru çekiyorum hızlıca kapak açılıyo pat diye konuşuyo gibi yapıyorum neyse 5-6 kere yaptım kızlarında hoşuna gidiyo ulan ne oldu bilmiyorum en son baktım 6-7 tane kız geliyor telefonu yukarı bi çektim pat telefon yok :D tavana çarptı okadar kişi arasında paaaaat yere dağıldı batarya-kapak felan ben hiç istfimi bozmadım yürümeye devam ettim bizde 4 kişiydik kimse almadı dedim alın şunu en son zar zor toparladık akşama millete gülmek için malzeme olduk dediğim gibi siz siz olun böyel şeyler yapmayın :D

telefon bu :D

samsungc260a1242763787.jpg

Not: telefon dağılmadan önce media markt daki adamla alay geçiyoruz abi s3 de bu varmı ? Ne varmı ? telefonu çekiyorum pat gülüyoruz felan allahtan o adam görmedi :D

Son düzenleme:
Bende o telefondan vardı dur deniyim :D Harbiden filmlerde falan görüyorum insan ister istemez özeniyor :D

asduhasudhausdhaushdauhaahaha :D :D

O Anı canlandırdım kafamda gülmekten yerlere yattım :haha

ahaha aynı telefondan bizdede vardı ama güzel oluyor yapması ya.

Geri