• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizce alınır mı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GLaDOS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
58
Burda 1900e buldum sizce değermi yoksa canon nikon vs mi araştırayım.

http://www.vatanbilgisayar.com/Dijital%20Kamera/fuji-x-s1-fujifilm-finepix-x-s1-dijital-fotograf-makinesi/productdetails.aspx?I_ID=64336&gclid=CNaI4amEyboCFUhb3godTXgA_g#allImages

ben o işle uğraşıyorum bro canon 60 d al o para uygun istiyorsan.

İleride bende yurtdışı gezmeyi ve gezerkende boynumda asılı bu modellerde bir kamera istiyorum ama bu kadarda para veremem :D 400 tlye alıcam ileride birşey.Turist triplerine giricem :D

Nikon d3100 nası bundan kötü mü?
Nikon'da iyidir, zaten ikisi arasında ben seçim yapacak olsam Nikon'u yaparım.. Çevremde bu aralar çok nikon alan var, yani çok talep gördüm ben nikona karşı..

Fotoğraf camerasını alacaksan en az 18 MP almalısın.. Minimum 16 ancak vereceğin paraya zaten 16MP+ bir sürü makine var.
İşe başladığımda ilk alacağım şey bir fotoğraf makinsi olacak. Şuanda alıp aileme yük olmak istemiyorum, eğer alabiliyorsan mutlaka al.

Geri