• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizce bu sistem ne kadar eder.

IntocabLe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Kas 2009
Puanı
11
MSI 970A-G46 Anakart(sıfır)
AMD FX X8 8350 İşlemci
Gskill 4gb 1866 mhz cl9 Ram
Powercolor hd4850 1gb 256 bit gddr3 Ekran kartı
Seagate 2.5'' 500gb 16 mb cache harddisk(sıfır)
Cooler master 500w power

arkadaşlar sizce bu sistem kaç TL eder ?

Birinci el mi yoksa ikinci el mi satıyor musun alıyor musun ?

RAM, 4gb
Ekran Kartı GDD5 değil, GDDR3 ayrıca düşük 4850 model.
Harddisk 500gb

Eğer senin olup satıyorsan ; 500-600
Yok böyle sistem topluyorum dersen: En fazla 750 lira.

Anakartla harddiski vatandan sıfır aldım 200 liraya anakartı 130 liraya harddisk diğer parçalarda 2. el sayılır az kullanışmış
ekran kartınıda 1 2 ay sonra r9 270 ile değiştiricem malzemeleri abimin arkadaşından alıyorum.

----------

Ekran kartını almaktan vazgeçtim vatanın stoklarına powercolor hd 6790 gelmiş onu alacağım anakart ile hdd hariç diğer parçalar 500 e gelmiş oldu.

Işte bende anakart hdd hariç power ram işlemciye 500 tl verdim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peki performans iyi olur mu oyunları fln açar mı

ekran kartının mutlaka gddr5 olması lazım ki iyi performans alabilesin. ayrıca en kötü ihtimalle 128 bit olsun, ultra oynamak istersen 256 bit olsun bazı ekran kartları 64 bit oluyor çöp.
RAM dersek 1333 mhz veya 1866 mhz olabilir. En az 8 olmalı ki günümüz oyunlarından rahat performans alırsın, 4gb az.

Geri