• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizce doğru yatırımmı yaptım?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan nolimit65
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

nolimit65

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Eyl 2009
Puanı
34
Merhaba arkadaşlar,bir forum üzerinden günlük 28-30 tl kazandıran bir web sitesi aldım.Kazancın kaynağı google ad.
Sitenin konusu haber-bilgi şeklindedir.
Fiyat olarak 9000 tl verdim,site 2 senedir açık ve son 6 ay daki verilere göre her ay düzenli olarak günlük kazancını %2-5 arası arttırmış ve arttırmaya devam ediyor.
Sizce yatırımım doğrumu ?
Siz olsaydınız böyle bir yatırım yaparmıydınız ?
Şimdiden yorumlar ve tavsiyeler için teşekkür ederim.
------------------------------24.04.2017--------------------------------
Aldığım backlinkler ve facebook sponsorlu gönderilerden sonra günlük kazancım 42 tl ye kadar çıktı.
------------------------------29.04.2017--------------------------------
2 Tane içerik editörü tuttum ve bende çok aktif olarak özgün içerik eklemesi yapıyorum.Sosyal medya ya da gerekli önemi veriyorum.
Günlük 10-11 saat web sitemle uğraşmaktayım.Benim ekmek teknek olmuş durumda.
Her gün,elde ettiğim kazanç artıyor.Dünün tahmin sonucu 48 TL ile rekor kırdık.
------------------------------02.05.2017--------------------------------
Twitch den 2 yayıncıyla sponsorluk anlaşması yaptım.
Çok fazla hiti etkilemedi ama insanların kafasında yavaş yavaş kurumsal bir kimlik bırakmak için reklamı önemsiyorum.
Günde 5-10 tane içerik giriliyor sisteme.
Dünün tahmini günlük kazancı 50,68 TL olarak kayda geçti.
Bugün 2 saat önce bir arkadaşıma sistemden bahsettim ve 13 bin tl teklif etti,kabul etmedim.
Benim hedefim sistemi 3-4 ay daha büyütüp 70-80 bin tl arası satabilmek.
------------------------------10.05.2017---------------------------------
8 Günün ardından yeni bir güncelleme yapıyorum.
Sistemde herşey yolunda ve herşey istediğim gibi gidiyor.
Hergün belirli şekil de hitler artıyor ve artık direk hit olarak google hitinden önce geliyor.(Yani insanlar facebook'a girer gibi direk site adını yazıp giriyor)
Dünün kazancı 53,74 TL olarak geçti.Yani 8 gün önceki kazanca göre 3 tl artmış bulunmaktadır.
Sisteme verdiğim emeğin karşılığı alıyorum ve 4-5 ay sonraki hedefim şu anki günlük kazancının 4-5 katına çıkacağını düşünüyorum.Sistem biraz daha büyüsün ingilizce editör tutup yurtdışına da açılmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,bir forum üzerinden günlük 28-30 tl kazandıran bir web sitesi aldım.Kazancın kaynağı google ad.
Sitenin konusu haber-bilgi şeklindedir.
Fiyat olarak 9000 tl verdim,site 2 senedir açık ve son 6 ay daki verilere göre her ay düzenli olarak günlük kazancını %2-5 arası arttırmış ve arttırmaya devam ediyor.
Sizce yatırımım doğrumu ?
Siz olsaydınız böyle bir yatırım yaparmıydınız ?
Şimdiden yorumlar ve tavsiyeler için teşekkür ederim.

Eğer gerçekten günlük 30 TL civarı kazanç varsa ve bu günlük ufak miktarlarlada olsa artıyorsa zaten 6-7 ay içinde vermiş olduğun parayı çıkarırsın sonrası ise senin kazancın olacak. Şuanki hali ile bile herhangi bir artış olmadan günlük 30 TL çıkarması durumunda 9 ayda verdiğin 9 bin tl yi çıkarmış olacaksın.

Rakamlar doğru ise ve ilerde beklenmedik bir aksilik çıkmaz ise kârlı bir iş olmuş bence. Hayırlı olsun.

Eğer gerçekten günlük 30 TL civarı kazanç varsa ve bu günlük ufak miktarlarlada olsa artıyorsa zaten 6-7 ay içinde vermiş olduğun parayı çıkarırsın sonrası ise senin kazancın olacak. Şuanki hali ile bile herhangi bir artış olmadan günlük 30 TL çıkarması durumunda 9 ayda verdiğin 9 bin tl yi çıkarmış olacaksın.

Rakamlar doğru ise ve ilerde beklenmedik bir aksilik çıkmaz ise kârlı bir iş olmuş bence. Hayırlı olsun.

Kesinlikle katılıyorum, ödediğin tutarı amorti ettikten sonrası senin için kâr olacak, başarılı bir yatırım olduğunu söylemek mümkün.

Link eğer yasak değilse rica edebilir miyim? Forumumuzun adamısın girelim yararımız dokunsun.

Şöyle söyleyim aslına bakarsak gayet mantıklı fakat sitenin eski yöneticisi siteyi sürekli aktif olarak kullandırıyor ise reklamlar ona göre yüksek gelir tabi fakat sen aldığında hiç bir şeye dokunmazsan reklam hitin düşecektir kendi tahminim bu yönde günlük şuan ortalama 25-30 demişsin bu artarda düşerde sana bağlı bu

Sanal aleme yapılan yatırım herzaman risklidir fakat doğru bir yattırım olmuş bunu geliştirebilirsin daha fazla kazanabilirsin

Değerler söylediğin gibiyse çok ucuza bile aldığını söyleyebilirim. Bol kazançlar

Aldığım backlinkler ve facebook sponsorlu gönderilerden sonra günlük kazancım 42 tl ye kadar çıktı.

Domain süresinin bitmesine ne kadar var ?
2 yıl var üstad

- - - Güncellendi - - -

2 Tane içerik editörü tuttum ve bende çok aktif olarak özgün içerik eklemesi yapıyorum.Sosyal medya ya da gerekli önemi veriyorum.

2 yıl var üstad

- - - Güncellendi - - -

Site ismini verebilirsin arada biz de girelim faydamız olsun ;)

Çok fazla hiti etkilemedi ama insanların kafasında yavaş yavaş kurumsal bir kimlik bırakmak için reklamı önemsiyorum.
Bugün 2 saat önce bir arkadaşıma sistemden bahsettim ve 13 bin tl teklif etti,kabul etmedim.

Kardeş siteyi ver de bakalım çatladım ben burada ne yalan söyleyeyim. :D Bak Ümit abi de verebilirsin dedi, bir çekinme söz konusuysa çekinme artık. :D

8 Günün ardından yeni bir güncelleme yapıyorum.
Sistemde herşey yolunda ve herşey istediğim gibi gidiyor.
Hergün belirli şekil de hitler artıyor ve artık direk hit olarak google hitinden önce geliyor.(Yani insanlar facebook'a girer gibi direk site adını yazıp giriyor)
Dünün kazancı 53,74 TL olarak geçti.Yani 8 gün önceki kazanca göre 3 tl artmış bulunmaktadır.
Sisteme verdiğim emeğin karşılığı alıyorum ve 4-5 ay sonraki hedefim şu anki günlük kazancının 4-5 katına çıkacağını düşünüyorum.Sistem biraz daha büyüsün ingilizce editör tutup yurtdışına da açılmayı düşünüyorum.

Hayalini mi anlatıyorsun sitenin ismini versen de bizde incelesek yoksa böyle düşüncelere kapılıyoruz

Geri