• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizce En iyi TOP oynayacak Şampiyon Hangisidir ?

Jax,İrelia,Jayce Benim Topta İlk 3 üm.Kesinlikle Rengar oynama derim vura vura bi hal ettiler rengarı.geri verdim gitmedi ama 6300 ip geri geldi :D

Olaf,Darius,Garen,Renekton Candır.Rengar da iyidir top'da ama ben daha çok jungle tavsiye ederim Rengarı.

Ben topda en fazla Riven oynarım ama Irelia,yorick,Jayce,Rengar bunlarda çok iyi solo top yapabilen karakterler

adam 1 şampiyon istemiş siz bütün top lanede oynayan şampiyonları dizmişsiniz :D

gerekirse rp çekerim bana göre olsun ben o şampiyona alışıp uyum sağlarsam zaten o iş biter :D

adam 1 şampiyon istemiş siz bütün top lanede oynayan şampiyonları dizmişsiniz :D

Bu karakter işini anlamadılar zaten herkes her karakteri oynayabilir ben Riven oynarım o Yorick oynar karakter önerin olayı çok saçma zaten...Önermedimde zaten ben ne oynuyorum onları yazdım

şimdi yeniysen dariusu öneririm :D onu yeni ler seviyor ama takıma yararlı olabilicek bişi dersen yoric derim topda çok uzun süre kalabilrsin ultsini tf de adc ye atarsın tmm dır
rengarda derdim ama çok nerf yedi rengar oldu minion

Rengar bu sezon 3 patchinden sonra iyice op oldu 3.300 hp 400 ad li rengarlar görmek mümkün artık iyi bir farm ve yanında 3 4 kill alırsa late gamede rahatça bu hp ve attacka çıkabiliyor ki sadece rengar değil tüm solotoplar böyle oldu yeni gelen itemlerle o yüzden bir çok mid ad carry oyuncusu artık sezon 3de solo top oynamaya başladı.. Ben Mid oyuncusuyum ama benim gördüğüm kadarı ile 3 4 hero önereyim bu 3 4 hero iyi kastığı takdirde oyunu taşıyan herolar.. İrelia Cho Gath Jax Garen Renekton bunlar çok iyidir yorick niye önermedim yorick late game herosu trinity frozen ve warmong felan bunları çekmeden team fightta işin zor biraz uzun oldu ama şimdiden kendine bir lane seçmen yani ( Örn ad carry supp) çok iyi olmuş kendini o yolda geliştirebilirsin

Irelia fazlasıyla iyiydi ama baya nerflediler turnuvalarda her maçta irelia olunca. Ama hala en iyilerden biri irelia.

Daha kolay birşey diyorsan darius uygun solo top için. R R R R R Penta kill

Oynamayı en sevdiğim ve bana göre en eğlenceli top herosu irelia. Benim için iyi oynayan bir irelia late game dağıtır ama elbet counterları var onunda ve early'de biraz kötü ^^

Late game'de carry çok rahat yapışıyorsun. True Damage azımsanmıyacak derecede fazla ve Q su on hit efect, yani true+sheen alıyor ki burst denen olay burdan geliyor :D Stun skili birebirlerde, kullanabilirsen çok etkili bir skill. Öyleki bir anda savaşı çeviriyor ^^

Wickd stream'lerini seyret istersen, gayet iyi oynuyor irelia.

Ayrıca riot "Better Nerf İrelia" şakasını ciddiye alıyor, lütfen fazla yapmayalım... En son Hiten Style nerf yedi ve artık actif olarak verdiği healın yarısını pasif olarak veriyor (eskiden eşitti).

Geri