• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizce Gangnam'ı Geçermi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
Klip ilki gibi güzel hatta bu biraz daha güzel olmuş diyebilirim.Şarkıya gelince kararsız kaldım :D

Geçemez. Gangnam justinin 3 yılda yaptığı 700 küsür milyonu 1 ayda geçti 3 e katladı neredeyse :D

Gangnam kadar kısa sürede o tarz bir rekora erişemez ancak zamanla 300 milyonu geçer diye düşünüyorum.

Hyuna yok ki bu klipte :( Bu adamın dans sahnelerine hastayım yahu :eat:

Iyyyyyyy gene bir apaçi şarkısı yapmış. Amerikalılar sever böyle apaçi şarkılarını. bence geçemez. promosunu 1 hafta önce dinlemiştim bu şarkının beğenmemiştim.

Not : Youtube da benden dislike ı haketti :D

Şimdiden youtube top 100'de 1 numara oldu ise geçme ihtimali yok ama buda ona yaklaşık bir civarda olacak sanırım..

Geri