• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

sizce hangi herolara ağırlık vermeliyim?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Erukage
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Erukage

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Haz 2012
Puanı
21
arkadaşlar elimde şu herolar bulunmakta ;

Jayce,Ryze,Caitliyn,Fizz,Lee Sin , Zyra ,Veigar,Teemo,Tryndamere ,Dr Mundo

sizce hangisine ağırlık vermeliyim hangi heroyu oynamalıyım? fikrinizi almak istedim ayrıca şunu oyna dedığınız bı hero varsa o heroya göre rehberiniz varsa yollarsanız sevınırım 6300 param var ek olarak ıstedığım 1 hero alabilirim :)

zevkli bişeyler istiyosan teemo alabilirsin cait alabilrsin try alabilirsin bunların ultileri zevkli yani teonun mantarları var caitin 2500 mesafeden vuran ultisi var tryında 5 saniye ölümsüzlüğü var ve son olarak her champı öğren bi champa takılma

Bence kendini sınırlandırma bütün sevdiğin herolarla oynayabilirsin.Öneri olarak: Darius,İrelia,Nocturne,Olaf önebilirim.Eğlenceli olarak Shaco'yu kesinlikle öneririm öğrenmesi biraz zordur ama bana göre en eğlenceli herolardan birisi :)

yazdıklarım saten oynayabildiğim champlar ama ben bitanesinde ustalaşmak istiyorum hepsi güzel herolar lee sin ile hedefe uçan tekme atıp geri çekilebiliyoruz jaycenin merkürün topu skili ile top fırlatarak bile adam kesebiliyoruz zyranın oyun bası mana itemi kasması yeterli oluyor saten oyun basında 400 mana yeterli oluyor hiç savaşlara girmeden bitkileri minyon kesip adama atack yapabiliyor güzel herolar ama ben bıtanesını kullanmak ıstıyorum o hero üzerinde bilgilerimi arttırmak istiyorum

yazdıklarım saten oynayabildiğim champlar ama ben bitanesinde ustalaşmak istiyorum hepsi güzel herolar lee sin ile hedefe uçan tekme atıp geri çekilebiliyoruz jaycenin merkürün topu skili ile top fırlatarak bile adam kesebiliyoruz zyranın oyun bası mana itemi kasması yeterli oluyor saten oyun basında 400 mana yeterli oluyor hiç savaşlara girmeden bitkileri minyon kesip adama atack yapabiliyor güzel herolar ama ben bıtanesını kullanmak ıstıyorum o hero üzerinde bilgilerimi arttırmak istiyorum

tamamda zyranın hiç late gamede güzel bişey yaptığını görmedim ben :D mana sıkıntısı çekiyosan leeyi al o zaman ama teemoyu denemeni öneririm çok zevkli champ

6300'yeni hero alcaksan fiorayı öneririm oyun başında en çok atack sende olur :D runelerin sağlamsa ve W skilini açarsan oyununda en güzel ultilerden biri fiora'da

Bende yaklaşık 70 tane champ var öyle sadece birini oynarsan yandın zor öğrenirsin oyunu kendini kısıtlama hertürlü şeyi oyna hayır kısıtlıycam diyosan şöyle kısıtla;sadece solo top oyna sadece mid oyna öyle öyle hepsini oynamaya başlarsın artık yeni gelen champleri bile çok rahat oynayabilirsin :)

arkadaşlarınla oyna arkadaşların tavsiyesine göre hiç bilmediğin , hiç oynamadığın bir hero al ve öyle dene daha zevkli oluyor :D

zilean al hem ucuz hemde zevklidir :) adamı bombalar durursun

arkadaşlarınla oyna arkadaşların tavsiyesine göre hiç bilmediğin , hiç oynamadığın bir hero al ve öyle dene daha zevkli oluyor :D

ezrealı aldım kullanamıyorum mutlumusun papi :(

----------

zilean al hem ucuz hemde zevklidir :) adamı bombalar durursun

25 ap defans veren botu alırlarsa zilean pek işe yaramıyor :D

----------

fiora güzel değilmi hacı :D bence çok eğlenceli paso kill alıyorum

beni anlamıyorsunuz bunlar değil bu hiç değil :D

:) adam magic resist kasarsa sende magic pen kasıcaksın Zilean Ap zaten herkes oynayamaz zordur + Zilean amacı ilk önce fightta ad carry eksiltmek sonra ap carry ad carry eksiltse yeter ultisi ilede artık topumu ad carrymi resler duruma göre o belli olur

Cassiopeia denedin mi !? Dps Mage gibi birşey, çok eğlenceli oynaması.

Hangisini iyi oynuyorsan hangisini daha iyi kullanıyorsan onu oyna isterse char iş yapmasın zevk alıyosan tamamdır sonuçta oyunun amacı eğlenmek.

Hangisini iyi oynuyorsan hangisini daha iyi kullanıyorsan onu oyna isterse char iş yapmasın zevk alıyosan tamamdır sonuçta oyunun amacı eğlenmek.

İşte inadına veigar, inadına irelia, inadına sona, inadına MF ve inadına mumu oynamamın sebebi <3

-----------------------------

Tekrar söylüyorum, sen genede cassi dene, çok zevkli ^^

4800 yapsam saten 6300 e tamamlayıp alırım hero ilk varusu alacam sonra vukong sonrasındada bakarız 6200 para var: D

Taric kullandım bu gün güzel char ama yanında biri olmayınca hiçbir işe yaramıyor yani adam garanti kaçıyor sen onun canını indirene kadar kule altı gidiyor asheye tam gaz devam. :D

Geri