• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizce Hangi Telefonu Tercih Etmeliyim ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AnqeL38
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sizce Hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

AnqeL38

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
30 Nis 2009
Puanı
2
Telefon almayı düşünüyorum fakat karar veremedim , anketten sonra eklemek istediğiniz olursa yazabilirsiniz :)
Ayırdığınız zaman için teşekkürler :kheart:

Son düzenleme:
Samsung A serilerini önermiyorum bu seride adı geçmez,huwai kamerasi güzel evet ama sıradaşı kullanılan renk tonları pastel,netlemesi farklı,obje çekimi için öneriyorum ama kişisel kullanım için uygun değil kısaca renkler o kadar kuvvetli ki,çektiğin resimdeki insan ikinci planda kalıyor.Geriye sadece iphone kalıyor.

Ancak iphone 8 parasına samsung S serileri de mevcut onlara bakabilirsin a serisinden ziyade, S8 / S8plus belki ikinci el S9 bunlarda telefondur yani.

Samsung A serileri pek iyi değil açıkcası önermem, p20pro nedense bana pek gerçekçi gelmiyor kullandığı renkler olsun kameranın çekimi olsun tamam çok iyi bir kamerası var ama kişisel kullanıma pek uygun değil gibi daha çok nesne odaklı, iphone'a gelince 8plus alacaksan önerebilirim ben bizzat kullanıcısıyım ve harika bir telefon ekran gövde oranı şu anki telefonlara göre biraz geride kalmış olabilir, ama stabilite, kamera kalitesi ve işlemci bakımından çok güçlü bir cihaz, sadece 8 alacaksan Samsung S serilerine de bakmanı tavsiye ederim s9 s9+ çok kaliteli modeller.

Karşılaştırma kategorileri farklı bir kere. iOS mu Android mi? DxOMark 'da Huawei, iPhone 8 'i tokatlıyor normalde.

Geri