• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizce Hangi Yabancı Dizi Daha İyi ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sizce Hangi Yabancı Dizi Daha İyi ?

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Evet arkadaşlar ankete oy verdikten sonra yorum olarakda belirtirseniz sevinirim :eat:

Anket süresi 7 gündür

game of thrones derdim ama bu listeden himym diyorum

Çoğunu izliyorum aralarında seçim yapmak çok zor oy kullanmıyorum :D

game of thrones , walking dead , teen wolf , shamless , how ı met your mother bunların hepsi cok iyi ama bir tane hakkım varsa oda tabiki game of thrones

Game Of thronesden daha iyisini izlemedim. O olmadı Spartacusa oy vereyim dedim oda yok :D Game Of Thrones lisede olmasıgından oy kullanmadan burdan belirtmiş olalım.

Son düzenleme:
Doctor Who hepsinden daha öndedir. :beer Aslında diziler arasında ayrım yapmayı sevmem hepsi güzel hepsinin ayrı bir yeri var ama Doctor Who 3 adım önde.

Game of thrones ve Supernatural mükemmeldir.

How I meet your mother izledikçe 7 sezonda 5sezondayım artık sıkılmaya başladım. Merlin yeni başlıyorum. Teen wolf 'da güzel dizi bitirmiştim yenisi gelicek. :)

supernaturalin tüm sezonlarını izledim hele ilk 5 sezonunu diziden tamamen ayrı değerlendirmek gerek

• Supernatural
  • Merlin
  • Fringe
  • Chuck
  • Doctor Who
  • The Walking Dead
  • Shameless

Her türlü gideri var. :D

Komedi olarak hepsinin başı Friends. HIMYM a benziyor biraz ama 90larda çıkmış.

Doctor Who Klasik seri :dnc: Ama onun dışında kesinlikle Game Of Thrones. Kitabın ilk 2 sini bitirdim. 3.yü 2. kısmı kasımda çıktığında alacağım. :rbk:

shameless seven varda 1 oy hakkı var bro .d hatta burda sevdiğim çok dizi var 2 dizi haricini seviyorum burdaki .d

Geri