• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizce hangisi daha iyi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
maxigamelogo.png

Arkadaşlar yarın Download için premium hesap alıcam.

Alldebrid mi Alsam Realdebrid mi Alsam Karar Veremedim.

Genellikle Donwload Yapıcağım Siteler Bunlar.:

- Turbobit
- Rapidshare
- Letitbit
- Hotfile

Genellikle bu 4 siteden download yapıyorum. Bana hangisi daha hızlı ve sorunsuz çalışıyor onu söyleseniz yeter.

Yada fikirlerinizi de söyleyin :D komple önerilerinizi bekliyorum :)

premium hesap alan ilk warez görevlisi olmalısın.

Zaman zaman Alldebrid daha iyi zaman zaman Realdebrid daha iyi. Şu site kesin daha iyidir demek çok zor. İkiside bazen arıza çıkarıp hiç bir siteden indirmeyebiliyor, bazen de birisi bazı sitelerden indirirken diğeri o sitelerden indirmiyor. Bazense her ikiside güzel güzel hepsinden indiriyor. Yani ikisininde sağı solu hiç mi hiç belli olmuyor.

Zaman zaman Alldebrid daha iyi zaman zaman Realdebrid daha iyi. Şu site kesin daha iyidir demek çok zor. İkiside bazen arıza çıkarıp hiç bir siteden indirmeyebiliyor, bazen de birisi bazı sitelerden indirirken diğeri o sitelerden indirmiyor. Bazense her ikiside güzel güzel hepsinden indiriyor. Yani ikisininde sağı solu hiç mi hiç belli olmuyor.

Yinede bir öneri bekliyorum abi :D Yarın almam lazım büyük bir arşiv yapıyorum :) Yarın 16:00 da ödeme bildirimi gelebilir :D

Ben Turbobit kullanıyorum fazla sorun yaşamıyorum, diğerlerini kullanmadığım için Turbobit kullan diyemeyeceğim çünkü diğerleri daha güzel olabilir ama Turbobit de sorun yaşamadım yani.

Ben Turbobit kullanıyorum fazla sorun yaşamıyorum, diğerlerini kullanmadığım için Turbobit kullan diyemeyeceğim çünkü diğerleri daha güzel olabilir ama Turbobit de sorun yaşamadım yani.

Fikrin için teşekkürler ama ben sadece Alldebrid veya Realdebrid önerisi istiyorum yani bu ikisi arasında karar veremedim bu sebeple açtım konuyu. :)

turbobit alma bence getripz.pl meşhur generator sitesi uğraştırmıyo çok

turbobit alma bence getripz.pl meşhur generator sitesi uğraştırmıyo çok

Siz konuyu okumuyorsunuz sanırım. :)

O Saydığım siteler çok sık indirme yaptığım siteler. Alldebrid ve realdebrid bu sitelerdeki linkleri premium yapıyor zaten ben sadece bu ikisi site için fikir istedim :)

----------

Güncell Fikirleri Alalım hadi :)

Geri