• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizce İyimi ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ApAcHe_07
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ApAcHe_07

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
4 Eki 2012
Puanı
63
Arkadaşlar GM Elite Almayı Düşünüyorum. 1300 1400 TL arası Bütçem Var , Hafif Araştırdım Hoşuma Gitti Özellik Kamera Olarak Filan Çok Kaliteli Bir Telefon Türkiyede Yeni Çıktı Diye Duydum Sizce Nasıl ?

Forumdaki Note II sempatizanlığına anlam veremedim. Kullanıcısı olmayıpta yorum yapmaya da gerek yok, satılan herhangi bir yerde incelemeni tavsiye ederim.

Note 2 İşlemcisi düşük ve kamera özellikleri daha küçük , çözünürlük de Eliteye göre düşük onu da çok araştırdım.

Forumdaki Note II sempatizanlığına anlam veremedim. Kullanıcısı olmayıpta yorum yapmaya da gerek yok, satılan herhangi bir yerde incelemeni tavsiye ederim.

20140503213922mPtZF.jpg

120612_bahceli640.hlarge.jpg

Note 2 İşlemcisi düşük ve kamera özellikleri daha küçük , çözünürlük de Eliteye göre düşük onu da çok araştırdım.

O özellikler var fakat onları kullanabiliyor mu ? Samsungdan şaşma sana tavsiyem.

Samsung serisinden S4, Note II, Note III, S5 hepsini kullanma fırsatım oldu.

S5'in S4'den pek bir farkı yok, Note III ise bunlardan bir tık ötede gidiyor.

Geri