• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizce nasıl ?

Aktiflik
K.Tarihi
5 Şub 2013
Puanı
0
Arkadaşlar kullandığım bu laptop'ı 2.el olarak aldım 1.000 tl daha 9 aylık faturası herşeyi duruyor sağlam yerden aldım yani güvenilir herşeyine baktırdım hepsi tamamen aynı yani anlayacağınız sizden fikir almak istiyorum nasıl almışım fiyat uygun mu ? Pc sizce nasıl ? :up:

2ggW7A.gif
GYYWpr.gif

zAAOE7.gif
d55lWD.gif

oggq29.png

Moderatörün son düzenlenenleri:
Genel olarak iyi bir sistem. İnternet film hatta zorlarsak oyun amaçlı kullanılabilir. Oyunları Low medium arasında oynatabilecek bir sistem. seni üzmez ileri seviye kullanıcı değilsen :) hayırlı olsun

1000 TL'ye normal masaüstü toplasaydın daha iyi olur du : ). Asus'un uygun GTX erkran kartlı modelleri de var dı biraz daha araştırsaydınız keşke. 1000 TL ye daha iyi pcler bulunurdu. artık almışsın hayırlı olsun. bu arada : ) nvida ekran kartı 64 bit intelin ki 128 bit aralarında pek fark yok gibi. Notebook alırken dikkat edilmesi gereken nokta. işlemcinin versiyonu ve ekran kartının özellikleri. GTX modeller oyun için düzenlenmiş modeller.

Geri