• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

sizce sebebi nedir

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Allies*
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Allies*

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Eyl 2011
Puanı
20
Beyler ben bugün 3 kere değişik bi his yaşadım ama çok kötü hissettim okuldayken oldu dershanedeyken oldu daha demin yemek yedim ayağa kalkınca oldu bir anda ellerimi ayaklarimi hissetmiyorum baygınlık hissi gibi bişey başım dönmüyor gözümde mararmiyor bayilmiyorumda ama neden olduğunu anlayamadım en sson cumartesi günü olmuştu bugün tekrarlandi bunu yasayan varsa lütfen yoruma yazsın

anlık tansiyon düşmesi olabilir. Fakat doktora gitmende fayda var. Aynı sorun bende de vardı, ama biraz değişiği. Anlık olarak gözüm kararıyor, ve cevredeki sesleri mağaradan gelir gibi duyuyorum fakat ne cevap verebiliyorum ne de tepki. 5-6 sn sonra da kendimi yerde buluyorum. İlk başlarda tansiyon düşmesi dedim, çok sık da olmadı (ev hariçinde olmadı) pek takmadım fakat bir gün minibüste başıma gelince doktora gittim ve kis bulundu.. İlaç tedavisi vs kullanıyoruz ama hadi hayırlısı

beyler bugün doktora gittim 3 tüp kan aldılar tomografi çektiler inşallah bişey çıkmaz :(

Geri