• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizce siyaset her alanda konuşulmamalımıdır?

nolimit65

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Eyl 2009
Puanı
34
Başlığı biraz açmak gerekirse,sizce siyaset gibi bir gerçek x,y veya z ortamında konuşulmalımı yoksa konuşulmamalımı ?
Konuşulacak yeri varmıdır yoksa siyaset her zaman her an her alanda konuşulması mı gereklidir?
Bu konuda ki düşünceleriniz nedir ?
Benim kişisel düşüncem ise,siyaset her ortamda her zeminde rahatlıkla konuşulmalıdır.

Bende her ortamda konuşulması taraftarıyım fakat işin içine siyaset girince insanlar bi anda agresifleşiyor ve ne dediğini bilmez bir duruma geldiği için bu tarz platformlarda yasak olması gerektiğini düşünüyorum. Keşke daha seviyeli daha uygun bir dille tartışabilsek, konuşabilsek de yasak olmasa fakat böylesi daha iyi. Ne zaman doğru düzgün konuşmaya başladık o zaman bu yasaklar kalkmalı ama bu kafayla gidersek zaten bu yasaklar kalkmayacak.

Akli dengesi yerinde olan herkes ile her alanda siyaset konuşulabilir.

Geri