• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizce Türkiye'de ve Dünya'da Silkroad Pvp Server Oynayan Kaç Kişi Vardır ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GoGu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GoGu

Veri **rkezi Hiz**tleri
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Ara 2012
Puanı
35
Herkezin kafasına takılan bu soruya herkez araştırmalarını yapıp yazarsa ortalama birşeyler görelim öğrenmiş olalım. :D

Araştırmalarım sonucu: TR'de 15.000 kişi pvp oynuyor.Yabancı Ülkeler'in toplamı ortalama 45.000 Pvp oyuncusu var :)

bence 5.000 in altında oyuncu sayısı bir player 8 tane çar açıyor. stall çarları falan serverin dolmasını onlar sağlıyor zaten.

Sanmıyorum o kadar oyuncu olduğunu. Benim çoğu sro oynayan arlkadaşım lol diye bir oyun oynuyor mesela.

Bu oyunculardan çocuk sayısı gerçekten fazla ama silkroad'a hayatını atamış insanlarda bulunmakta.

-15 Mi ? Şuan :D Coğu guild ortalamasi +18 Yeni nesil sro ile alakasi yok :D

Geri