• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizce Tutar Mı ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
Yeni bir blog kurdum. Her konudan ingilizce makaleler, oyun, anime, teknoloji tanıtımları yapıyorum ve hepsi kendi çevirim. Hiçbir yerden kopyalamıyorum. Sizce tutar mı ? Tutmaz derseniz başka önerileriniz var mı ?

Bu insanların ne yapacağı hiç belli olmaz sen tutmaz dersin tutar, tutar dersin tutmaz... Bence hoş olmuş hele İngilizce olunca zaten İngilizceye ilgim var bence iyi.

Tutarmı tutmazmı bilmem ne ingilizcem çok iyidir nede blog nedir bilirim ama açmışsın madem inşallah tutar diyeyim :)

Kardeşim gayet başarılı bence başarılar.
Öneri olarak : Yazı fontunu düzeltebilirsin. Görsel anlatıma önem verebilirsin.

Tek bir konu üzerine daha detaylı ve derinlemesine olsa bir ihtimal tutabilir, ama böyle türlü gibi biraz patlıcan biraz domates biraz biber karmakarışık sitelerin (blogların) tutması pek mümkün değildir.

Blogun anafikri dışında görünüm ve düzen olarakta bek göze hitab etmiyor. Şöyle olsa böyle olsa daha güzel olur diyemem ama konuların hazırlanış biçimi insanlarda okuma isteği uyandırmıyor bilmiyorum kişisel de olabilir ama bana çok itici ve amatörce geldi.

Tek bir konu üzerine daha detaylı ve derinlemesine olsa bir ihtimal tutabilir, ama böyle türlü gibi biraz patlıcan biraz domates biraz biber karmakarışık sitelerin (blogların) tutması pek mümkün değildir.

Blogun anafikri dışında görünüm ve düzen olarakta bek göze hitab etmiyor. Şöyle olsa böyle olsa daha güzel olur diyemem ama konuların hazırlanış biçimi insanlarda okuma isteği uyandırmıyor bilmiyorum kişisel de olabilir ama bana çok itici ve amatörce geldi.
Biraz kişisel bir blog olsun istiyorum bu yüzden her konuda yazılar yazmayı tercih ettim. Görünüm ve düzen konusunda dediğin gibi fazlasıyla amatörüm bu işlerde oldukça yeniyim biraz daha uzmanlaştıkça tema ve şablonlar da oturacaktır diye düşünüyorum. Bir de bir değişiklik yaptım son haline bir bakarsan sevinirim.

elimde fazladan bi domain var arşıv.com diye istersen blog içeriğini değiştir ortak bişiler yapalım. bu tarz sitelerin tutacağını düşünmüyorum pek. domain işi şart

edit: domain süresi şu şekilde
05.01.2014 20:02:03

Geri