• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizce Vsro ? isro ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fumetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fumetsu

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 May 2013
Puanı
126
Merhaba Arkadaşlar;
Bugün dinlenirken kafamda sürekli sorular geçti ve konumuz vsro,isro
evet arkadaşlar tartışalım az :) Biraz anket gibi olabilir,konuşalım tartışalım.

-sizce vsro olmasaydı nasıl olurdu ?

-isro olmasaydı hayatınızda nasıl bir değişiklik olurdu ?
-Silkroad'la hayalleriniz nelerdi :drunks ?

-Turnuvalar GNWC (yazılışı tam hatırlamıyorum) olsaydı hala katılırmıydınız neden ? :)

Birazda Geçmişe gidelim hmmm

-Silkroad'a ilk başladığınızda size ne çağrışımlar yaratıyordu ?

-Peki.. İlk unique kestiğinizde heyecan yaratıyormuydu ?

-(Son sorum olsun) Yenden Bu zevki yaşamak istermiydiniz ?

Babam bu kadar güzel pasta yapmayı nerden öğrendi :D

Son düzenleme:
  • Vsro (Vietnam SRO) Joymax'ın doluluk oranı göz önüne alınarak Vietnamlılar için yapılmış versiyonudur tıpkı Csro/Rsro/Tsro gibi. Vsro olmasa Vietnamlılar İsro'da oynamak zorunda kalırdı ve belki günümüzde milyonlarca private server olmazdı.
  • Bazı arkadaşlar İsro'yu hayatının bir parçası olarak görüyorlar fakat İsro sadece bir bilgisayar oyunu bunu unutmamak gerekir.
  • Hayalim en yüksek seviyeye ulaşmaktı ve nitekim ulaştım da.
  • GNGWC :) Katılırdım belki çünkü eğlenceli geçtiği aşikar.

• Oyuna ilk başladığımda arkadaşım bana ' Lord Yarkan diye bir yaratık var ve bana bir vurdu ben köprüden aşağı düştüm ' demişti. İlginç gelmişti ve öyle öyle oyuna başladık ama öyle bir şey olmadığının farkına vardık.
  • Unique'ler her zaman heyecan getirmiştir fakat private server sayısı çoğaldıkça artık sıradan mob gibi geliyor.
  • Yaşamak istemezdim.

-sizce vsro olmasaydı nasıl olurdu ? : Pvp serverler olmazdı. :D
-isro olmasaydı hayatınızda nasıl bir değişiklik olurdu ? : Eski günler yaşanmazdı hmmm

-Silkroad'la hayalleriniz nelerdi ?: Silkroad'da fazla hayalim yok hatta hiç yok diyebilirim çünkü silkroad'da yapmadığım veya görmediğim bişi kalmadı. :D

-Turnuvalar GNWC (yazılışı tam hatırlamıyorum) olsaydı hala katılırmıydınız neden ?: Katılırdım çnükü eğlenceli oluyor.

-Silkroad'a ilk başladığınızda size ne çağrışımlar yaratıyordu ?: Hiç bişi anlamamıştım ama sonradan sardı. :D

-Peki.. İlk unique kestiğinizde heyecan yaratıyormuydu ?: Tabiki ilk kesdiğimde heycanlanmıştım.

-(Son sorum olsun) Yenden Bu zevki yaşamak istermiydiniz ?:Evet

-Vsro Olmasaydı Şuan Kimse Sro Oynamaz Olurdu
-İsro Olmasaydı Bilmeseydim Hiç Metin2 veya Knight Oynayabilirdim Çevremde Oynayan Çok Vardı Çünkü
-Hayallerim 100 Cap Çin Eu Ve Kasılması Biraz Daha Kolay Pvp Mekanında (Samarkand,Dowhand) Gibi Yerlerin Full Çekmesi :)
-Evet Katılırıdm 1.Eğlenceli 2. İddalıyım :D 3. Bunca Yıllık Silkroad Bilgimle Boşuna Bilmemiş Olduğumu Kanıtlar Ve Derece Yapar Para Kazanırdım :D

Birazda Geçmişe gidelim

-Cafedeki Oynayan Abiler Gibi Çar Yapmak isterdim :D
-Evet yaratıyordu. Küçük Mapda Pembe Noktayı Görünce Hele Heyecan Yapıyordum. :D Kesince Artislik Yürüyüşü Yapıyordum :D
-Kesinlikle EVET. Çok Özlüyorum Eski İsroları :(

Son düzenleme:
  • Oyuna ilk başladığımda arkadaşım bana ' Lord Yarkan diye bir yaratık var ve bana bir vurdu ben köprüden aşağı düştüm ' demişti. İlginç gelmişti ve öyle öyle oyuna başladık ama öyle bir şey olmadığının farkına vardık.

ahahah ne güldüm :D

Server'lar full çekerkene oyuna girmek için çeşit çeşit yöntemler denerdik :D :D ne günlerdi be harbiden özlüyorum :D :D

sizce vsro olmasaydı nasıl olurdu ? : Daha dolu olacağı kesin ama bence avrupa ırkı hiç gelmemeliydi. Silkroadı asıl bitiren o oldu bence

-isro olmasaydı hayatınızda nasıl bir değişiklik olurdu ? : şuan Boğaziçi ya da Odtü de okuyordum okuyor olurdum galiba :)
-Silkroad'la hayalleriniz nelerdi : Mahallenin en yüksek lwi olma ünvanını korumaktı :D ( maximum 30 level olabilmiştim )

-Turnuvalar GNWC (yazılışı tam hatırlamıyorum) olsaydı hala katılırmıydınız neden ? : illa ki katılırdım :) Dünyanın her yerinden en profesyonel insanlar oynamağı kim istemez.. :)

-Silkroad'a ilk başladığınızda size ne çağrışımlar yaratıyordu ? : saçma geliyordu , kuzen oynuyordu bnm gemiler falan geçiyordu , bu ne ***** oyun falan diyordum :)

-Peki.. İlk unique kestiğinizde heyecan yaratıyormuydu ? : isroda hiç unique kesemedima ama mysro isy kesmiştim ilk olarak fena heyacan yapmıştım :D

-(Son sorum olsun) Yenden Bu zevki yaşamak istermiydiniz ? Kesinlikle evet

----------

Entera kalem sıkıştırıyorduk , bi bakkala gidiyodukki girmiş :D

Ahh ben oynarken 7 haneli mi ne captcha kodu giriyorduk .. öyle bir şansımız yoktu :D

Valla ilk unique kestiğimde kalbim yerinden çıkıcak gibiydi . :D

Merhaba Arkadaşlar;
Bugün dinlenirken kafamda sürekli sorular geçti ve konumuz vsro,isro
evet arkadaşlar tartışalım az :) Biraz anket gibi olabilir,konuşalım tartışalım.

-sizce vsro olmasaydı nasıl olurdu ?

-isro olmasaydı hayatınızda nasıl bir değişiklik olurdu ?
-Silkroad'la hayalleriniz nelerdi :drunks ?

-Turnuvalar GNWC (yazılışı tam hatırlamıyorum) olsaydı hala katılırmıydınız neden ? :)

-Silkroad'a ilk başladığınızda size ne çağrışımlar yaratıyordu ?

-Peki.. İlk unique kestiğinizde heyecan yaratıyormuydu ?

-(Son sorum olsun) Yenden Bu zevki yaşamak istermiydiniz ?

-sizce vsro olmasaydı nasıl olurdu ? valla hala daha isro da büyük bir kesim kalmış yada bir çok farklı online oyun'a geçmiş olunurdu bence. :)
-isro olmasaydı hayatınızda nasıl bir değişiklik olurdu ? isro olmasaydı bana sadece eksi olarak maxigame'i öğrenmemiş olurdum sanırım.
-Silkroad'la hayalleriniz nelerdi ? server'ın pvp de en sağlam kişisi olmak isterdim hep :D
-Turnuvalar GNWC (yazılışı tam hatırlamıyorum) olsaydı hala katılırmıydınız neden ? valla imkanım olsa başvuru yapıp kovalar peşinden katılırdım.
-Silkroad'a ilk başladığınızda size ne çağrışımlar yaratıyordu ? sonunda aradığım online oyunu buldum demiştim benim için yeri bambaşkaydı çok detaylı grafik anlamında mükemmel demiştim :)
-Peki.. İlk unique kestiğinizde heyecan yaratıyormuydu ? yaratmak ne kelime neler hissetmiştim anlatamam yani yok böyle bir heyecan mutluluk :D
-(Son sorum olsun) Yenden Bu zevki yaşamak istermiydiniz ? eski önemi ve eski playerlar olsa yaşamak isterdim tekrar ve tekrar :)

- vsro olmasaydı swsro devam ederdim ecsro zszc yeni serverler açarlardı :)
- silkroad olmasaydı büyük bir ihtimal bir iş yerinde çalışıyor olurdum küçük bi ihtimalde yine mühendislik okuyor olurdum :)
- sabit ve herkes den saygı gören ve saygı gösteren bir charım olsun istemişimdir :)
- turnuvalar olsa katılırdım hatta hiç birini kaçırmazdım bile :D
- heyecan ve arkadaşlık desem olur sanırım :)
- o zamanlar kiloluydum :D ki hala öyleyim :D evde takla attığımı bilirim :D boru değil tabi 50 level charla redsea nın ortasında tg kesmişim :D
- açıkcası kararsızım hani sonu böyle olacaksa neden olmasın :)

- vsro olmasaydı swsro devam ederdim ecsro zszc yeni serverler açarlardı :)
- silkroad olmasaydı büyük bir ihtimal bir iş yerinde çalışıyor olurdum küçük bi ihtimalde yine mühendislik okuyor olurdum :)
- sabit ve herkes den saygı gören ve saygı gösteren bir charım olsun istemişimdir :)
- turnuvalar olsa katılırdım hatta hiç birini kaçırmazdım bile :D
- heyecan ve arkadaşlık desem olur sanırım :)
- o zamanlar kiloluydum :D ki hala öyleyim :D evde takla attığımı bilirim :D boru değil tabi 50 level charla redsea nın ortasında tg kesmişim :D
- açıkcası kararsızım hani sonu böyle olacaksa neden olmasın :)

dayı seni derinden etkilemiş ya küçük bir ihtimal olsa da mühendislik okuyor olurdum ne demek öyle :D

dayı seni derinden etkilemiş ya küçük bir ihtimal olsa da mühendislik okuyor olurdum ne demek öyle :D

şöyle söyleyeyim mahallede arkadaşlarla bu oyun yüzünden sağlam kavga ettim ondan sonra asosyal oldum bir dönem daha sonra kendime söz verdim dershaneye gittim uzun bi dönem sonra mühendis adayı oldum :D :) eğer kavha etmesem onlarla yine takılmaya devam etseydim bir işte çalışıyor olurdum çünkü hepsi bi yerlerde kimi apaçi kimi abazan kimi işinde kimi askerde vs vs

Bütün mahalleye Lord'a 3 skill attığımı söylemiştim , hala dalgasını geçerler :D

-sizce vsro olmasaydı nasıl olurdu ? : Pvp serverler olmazdı. :D
-isro olmasaydı hayatınızda nasıl bir değişiklik olurdu ? : Eski günler yaşanmazdı hmmm

-Silkroad'la hayalleriniz nelerdi ?: Silkroad'da fazla hayalim yok hatta hiç yok diyebilirim çünkü silkroad'da yapmadığım veya görmediğim bişi kalmadı. :D

-Turnuvalar GNWC (yazılışı tam hatırlamıyorum) olsaydı hala katılırmıydınız neden ?: Katılırdım çnükü eğlenceli oluyor.

-Silkroad'a ilk başladığınızda size ne çağrışımlar yaratıyordu ?: Hiç bişi anlamamıştım ama sonradan sardı. :D

-Peki.. İlk unique kestiğinizde heyecan yaratıyormuydu ?: Tabiki ilk kesdiğimde heycanlanmıştım.

-(Son sorum olsun) Yenden Bu zevki yaşamak istermiydiniz ?:Evet

CRTL+V FAİL :D :D

şöyle söyleyeyim mahallede arkadaşlarla bu oyun yüzünden sağlam kavga ettim ondan sonra asosyal oldum bir dönem daha sonra kendime söz verdim dershaneye gittim uzun bi dönem sonra mühendis adayı oldum :D :) eğer kavha etmesem onlarla yine takılmaya devam etseydim bir işte çalışıyor olurdum çünkü hepsi bi yerlerde kimi apaçi kimi abazan kimi işinde kimi askerde vs vs

ya boşver iyi de olmuş kavga etmen ne yapacaksın apaçi yi abazanı :D iyi olmuş ama şimdi mühendis adayı olmana sevindim. Ya herkese farklı şeyler katıyor ben bu forumda yıllarımı verdim çok da iyi günlerim geçti mesela kötü getirileride olmuştur oyunun ama işte kişiden kişiye fark ediyor :)

VSro denemedim fakat iSro berbat.. kesinlikle oynamayın oynayan varsada bırakmasını tavsiye ediyorum. 1 kişi Phbot denen saçmalıkla 16 hatta 25-30 tane çar açanı dahi var
clientless açıp devamlı günlük görevlerden item toplayıp satıp sağlam çar yapmak için uğraşıp duranlar var.. e tabi bunun da sonuçları var ;
Lag
Sürekli dc
Server Full
Böyle olmasıyla birlikte oyunda Karakterin değeri minimum derecede, itemler maximum derece, eskiden itemler ucuz çarlar pahalıydı şimdi tam tersi anlayacağınız.

Geri