• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizde VEVO 'ya girin.

Aktiflik
K.Tarihi
22 Haz 2011
Puanı
3
Bildiğiniz üzere vevoya giriş yasak. Fakat basit bir eklenti ile girebilirsiniz.

Google Chrome Eklentisi:

Yükledikten sonra sağ üstte mavi bir simge oluşacak. Fotoğraftaki ayarları yapın.

7CjiK.jpg

Fotoğraftaki ayarları yaparsanız kolayca girebilirsiniz. İyi seyirler. (X-Forwarded-For ve 12.13.14.15 yazıp sağ üstteki mavi simgeye yada chromede herhangi bir yere tıklarsanız ayarlar kaydedilmiş olacak)

Girdiğime dair kanıt :

rtzwg.jpg

[ACIKLAMA]Vevo yabancı şarkıların paylaşıldığı site. Youtube kanalı falan da var. Yani bizim Muyap youtube versiyonu gibi. Çıkan şarkılar ilk önce Vevo 'da paylaşılıyor. Konserler falan. Bir nevi MTV tarzı. Muyap'ın 10 katı daha güçlü tabi orası kaçınılmaz.NumberOne TV yabancı şarkıları buradan alıyor yani kısacası.[/ACIKLAMA]​

Son düzenleme:
Vevo yabancı şarkıların paylaşıldığı site. Youtube kanalı falan da var. Yani bizim Muyap youtube versiyonu gibi. Çıkan şarkılar ilk önce Vevo 'da paylaşılıyor. Konserler falan. Bir nevi MTV tarzı. Muyap'ın 10 katı daha güçlü tabi orası kaçınılmaz.

youtube de varki :) bunlar

----------

ayrıca moıdeminde portlar kapalı ise yazılım işe yaramaz sadece TCP bağlantı ile girile bilir

youtube de varki :) bunlar

----------

ayrıca moıdeminde portlar kapalı ise yazılım işe yaramaz sadece TCP bağlantı ile girile bilir

youtubeye hemen yüklenmiyor ayrıca youtubeye vevo yaz giremezsin yasak türkiyede ancak sanatçı ismi+vevo ile görebilirsin. Bkz:BritneyVEVO

Ayrıca VEVOTV gayet güzel NumberOneTV hep aynı eski klipleri veriyor Türkiye'de.

eline sağlık çalışıyor.
bu arada boş ver bizim düdük makarnaları anlamaz vevo'dan ümit ile bana yeter . :D

Sağolun güzel yorumlar için çalıştıysa ne mutlu :) VEVO TV gerçekten güzel. NumberOne izlemiyorum artık 2 senelik klipleri izlemekten bıkmıştım.

Adminler kaliteli siteden anlar, sizin gibi eşekler ise hoşafın suyunu içip tanelerini bırakır :D (Şaka yapıyorum ha kimse alınmasın)

yok bize ters o işler :D biz ki orjinal müzik cd almak yerine 50 kr cd parası verip kendimiz çekiyoruz, kim uğraşacak şimdi bu kadar şey için :D kısa yol; youtube.com/ ...vevo :D

Geri