• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Size en uygun char...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan A4_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

A4_

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2010
Puanı
0
Arena şavaşlarinda en önde yürüyen Şavaşci olmak istiyorum diyenlere : Warrior
PvPde sürekli insanlari yenmenin zevkini yaşamak istiyorum diyenlere : Rouge
Mükemmel bir Damage yapmak istiyorum diyenlere : Mage
Hem Heal Hemde Damage yapmak istiyorum diyenlere : Paladin
Çok hizli bir şekilde level atlamak istiyorum diyenlere : Hunter
Sürekli Formlara dönüşüp zevk için bir char istiyorum diyenelre : Druid
Millete sürekli heal verip karşi takimi gıcık etmek istiyorum veya Sürekli arkdaşa ihityaci olan emolardansaniz : Priest :D
DPSlerimi konuşturmak istiyorum diyenlere : Shaman (DPS : Alan Saldirisi)
Zevkli bir pvp ve arena istiyorum diyenlere : Warlock

Warrior için önerilen race : Tauren - Dwarf
Rouge için önerilen race : Undead - Night Elf
Mage için önerilen race : Undead - Gnome
Paladin için önerilen race : Blood Elf - Human
Hunter için önerilen race : Blood Elf - Dwarf
Druid için önerilen race : Tauren - Night elf
Priest için önerilen race : Troll- Draenei
Shaman için önerilen Race : Orc - Draenei
Warlock için Önerilen Race : Blood Elf veya Orc - Gnome

Kırmızı ile yazilanlar "Horde" Tarafindaki irk için demektir...
Mavi ile yazilanlar "All." Tarafindaki irk için demektir...

Wowa başliycak olanlar için hazirladim...
eğer ilk kez oyniycaksaniz wowu Hunter açmalisiniz derim oyunu öğrenmek için iyi bir firsat sonra istediğnizi açabilrisiniz (İnsanlar "Hunteri taa 80 yapip başka çar açicama , istediğim çari açarim 80 olurm daha iyi" der insanlar ama bilinki 80 olmakta birşey yok xD sroya benzemez...)

hunter night elf mükemmel oluyor

bu arada bilgilerin yarısı yanlış bunu belirtiyim de kimse buraya inanmazsın 1 aylık bir oyuncu yazmış yüksek ihtimal

Troll-Paladin yoktur.
Ayrıca Shaman için Ally da Draenei var. "Draniel" diye bir ırk yok.

Ayrıca en kolay kasılan class paladin sonra hunter dır.

hunter night elf mükemmel oluyor

druid içinde dranei

bu arada bilgilerin yarısı yanlış bunu belirtiyim de kimse buraya inanmazsın 1 aylık bir oyuncu yazmış yüksek ihtimal

Şaka gibi ya xD bana diyo wow bilmiyo diye
Kendisi Druid için en iyi race Dranei diyo :D
Druid sadece Tauren ve Night elfde var
Dranie de druid yokki :D lol

Daha dps nin açılımını bilmiyorsun gelip millete laf atıyorsun dps:damage per second saniye başı verilen hasar demektir ve shaman a alan saldırısı yazmışın dps istiyorsan mage warlock hunter.

yeri değil ama bu konudan kesin cevap çıkar :D dota oynayabilmek için ne indirmek gerekiyor

Çok yanlış bilgiler var.İlki Hunter için en iyi Horde classları Troll yada Orctur çünki Troll'de Berserking vardır bunun sayesinde DPS'in oldukça artar Orc'tada Blood Fury vardır bu sayedede Atk. power'ın artar bu da DPS'inin artmasına yol açar.Priest ve ya Warlock'u pvp için açıyosan Undead olman daha yararlıdır Sleep/Fear etkilerini siler.Shamanların healerlığıda oldukça iyidir Chain Heal atar.Warrior Dps'in ve PvP'lerdeki güçlülüğünün yanı sıra oldukça iyi bi tanktır.Paladinde DPS ve Healer olmanın dışında sağlam bi tanktır.Ve son olarak Ally. Hunter'ı PvP için kasıyosanız Human oldukça yararlıdır yürümeyi ve hızı kesen skilleri siler.

Artık undead lerin forseken racial özelliği trinket cd sine giriyor.Undead artık eskisi gibi değil ne yazıkki.Üzüldüğüm nokta undeadlerin bu kadar üzerine gidilmesi nedendir?Cata da undead lere hunter getirecekler iyice rezil edicekler güzelim undeadlere. Pri kasıcaksan bloodelf warlock kasıcaksan org derim emin ol sana çok yardımı olur tabi bu pvp için bir öneri.

Oyunun düzenini bozduklarını düşünüyorum çoğu tanıdığım bende dahil oyunu bıraktık bazı skiller değişmiş,mastery skilller,Hunter'ın manası yerine Focus'u olması,bi de bıraktıktan sonra Holy Palalar için bence çok önemli olan spam heali kaldırmışlar diye duydum sadece tankın hpsi düştüğünde heallenebiliyomuş :drym:.PvP'de Blood Elf'in mana regen. vermesi ve çevredekileri 7 sn. silence yapması iyi bi seçenekte olabilir tabii ben çok iyi bilmiyorum PvP'yi daha çok PvE'ye odaklanmıştım.

bence hunterlara focus gelmesi güzel olmuş hunterın da mana kullanması gayet saçmaydı bence.Bunun dışında oyunu daha da basitleştirdikleri doğru.Bu cata ya geçiş patch i gayet buglı bir olay oldu.Haklısın ama düzeltecekleri kesin.Dip not olarak da paladinleri hiç sevmem zaten. nasıl ki Dk lara nerf üstüne nerf getirdiler bence paladinlerinde nerflenmesi gerekiyordu, nerflendi.Paladinleri sevmemenin nedeni paladin Ally classıdır bence horde lara yakışmayan bir class ondandır.Pri healer rolundeki yerini tekrar buldu.Ancak şöyle bir durum var PTR de oynadım. Emin ol olaylar çok değişiyor. Şuan bufflanmış yada nerflermiş dediğimiz çoğu class 85 e göre ayarlanmış range dpsler özellikle mageler şu an deli gibi dps yapıyor ama 85 de herşey değişiyor.Hp ler çok ciddi artıyor.PVP için 100k hp li rogue fln olacak. Mastery mantığı iyi ce oturuyor ki bu bence specler için çok güzel olacak. Gearlarda da değişiklikler var mastery stat ı veren gearlar ön planda. Epic gearlara öye herkes sahip olamayacak. Blizzard ın yaptığı açıklamada bu yönde zaten ilk açıklamada hc raidlerden epic item düşeceği yönündeydi.

Ben genelde pvp yapıyorum severim raidleri de artık eskisi kadar sarmıyor.Oyunu bırakmak yerine pvp ye sarsan bence wow'un asıl eğlencesini tadarsın. Pvp yapan bir oyuncu pve de ciddi sıkılıyor.

Hmm haklı olabilirsin işte Cataclysm'le ilgili pek bilgim yok sadece paladin ve hunterlara bakmıştım.

PvPde ara sıra Bg'lere giriyodum Honor toplayıp Jc stone almak için aslında zevkli oluyodu ama PvP setsiz pekte işe yaramıyodum açıkcası kaytarıyodum :) Raidleri severim özellikle ICC'den çok keyif alıyodum o yüzden PvE'ye daha çok odaklandığımı söyleyebilirim,oyuna başlarken ki amacım Lich King'i kesmek oldugu için asıl işim raiddi.

benimde ilk holly prim vardı heal atıyorsun paşalar gibi arkada olduğun için genelde fightin çoğunuda görürsün sonra dk ile çok oynama başladım onunla da zamanında frost için çöp talent dediler ben inat edttim çok sağlam dps yaptım üstüne buffladılar mis oldu, ama güven bana bir noktada pve kitleniyor.Şimdi ele shamanım var pve yapıyorum çoook da eğleniyorum.şu an kolayca wratfull seti silahları yaparsın arena rating istemiyor wratfull lar git dene çok eğlenirsin.

Ben oyuna başlarken kuzenime Hunter istiyorum falan diyordum fakat bana hep healer aç falan diyodu iyikide açmışım her raidde kolayca yer bulabiliyosun.Wrathful'un en büyük sorunuda bence Arena Rating'di millet onla uğraşıp alıyodu şimdi kalktıysa PvP'ler daha zevkli olur.Açıkcası PvE'nin sonu yok yani Cata'dan önce ICC 25 HC en zoruydu şimdi Nefarian Deathwing falan gelicek millet onlarla uğraşcak.

Konuyu güncellersen sevinirim yeni race-class kombinasyonları geldi...Ayrıca ideal race-class kombinasyonları pvp de farklı pve de farklıdır.Son olarak DPS alan saldırısı demek değildir.Damage per second ın kısaltılmışıdır yani saniyede verdiğin hasar demektir...

Son düzenleme:
Geri