• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizide Aradılar Mı ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cloudy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Cloudy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
16 Tem 2015
Puanı
27
Dün İstanbul'dan bir numara beni aradı ve 2 sorum olucak dedi bayan.Sonrasında 2 sorum olucak size dedi.13 Kasım'da şurdan aldığınız şu ürünü hatırlıyormusunuz ve daha önce ankete katıldınız mı gibisinden soru sordu? Bugün aynı şekilde bi arkadaşı daha aradılar aynı bu şekilde onunlada konuşmuşlar.Bu işin aslını astarını bilen varmı ?

Dün İstanbul'dan bir numara beni aradı ve 2 sorum olucak dedi bayan.Sonrasında 2 sorum olucak size dedi.13 Kasım'da şurdan aldığınız şu ürünü hatırlıyormusunuz ve daha önce ankete katıldınız mı gibisinden soru sordu? Bugün aynı şekilde bi arkadaşı daha aradılar aynı bu şekilde onunlada konuşmuşlar.Bu işin aslını astarını bilen varmı ?

Hocam Anket yapan kişiler genellikle artık bazi yerlerden numaralari alip Anket yapmiş gibi gösteriyolar Ariyanlarda Anket şirketi doğrumu degilmi diye kontrol etmek için'dir tahminimce ama Burasi Türkiye işin altında başka bişide olabilir :)

Hocam Anket yapan kişiler genellikle artık bazi yerlerden numaralari alip Anket yapmiş gibi gösteriyolar Ariyanlarda Anket şirketi doğrumu degilmi diye kontrol etmek için'dir tahminimce ama Burasi Türkiye işin altında başka bişide olabilir :)

Kıllandım bende 13 Kasım 'da bişey almışım ama hatırlamıyorum karınında konuşması anlaşılmıyor 2 defa sordum en son hatırlamıyorum dedim.

Kıllandım bende 13 Kasım 'da bişey almışım ama hatırlamıyorum karınında konuşması anlaşılmıyor 2 defa sordum en son hatırlamıyorum dedim.

Ne olur olmaz hocam böyle ariyanlar'a isim bile vermemek gerekiyor
Ariyor isminizi ögrenebilirmiyim anket yapcaz Ad vb yas dogum günü mesala M.O Başka zaman ariyolar M.Ö Şu bankaya borcunuz var veya baska bişi buluyolar :D haram yollar bunlar

Dolandırıcılara dikkat et. Bir kere aradılarmı arkası kesilmiyor.Beni her gün aralıksız arıyorlar. Ben numaramı değiştireceğim sende öle yap arkadı kesilmeyecek.

valla numaramı değiştirdim daha 2gün olmadan sms gelmeye başladı 2000tl hediye kazanmışım falan filan :)

Hepsini geçtim yani sorular tuhaf.İlk önce 13 Kasım'da şu yerden şu ürünü aldınız mı dedi sonra da Ankete katıldınız mı dedi kafa çorba.

Verdiğiniz cevaplardan kelimeleri seçerek iş yapıyorlarmış diye duydum bazı şirketleri. Tut ki bir konuda dolandırıcılık yapıldı size, telefo görüşmesinde " evet " dediğiniz kısmı yapıştırıyorlarmış kayıt edilen konuşmaya. Bir yerde duymuştum ne kadar mantıklı bilemem.

Verdiğiniz cevaplardan kelimeleri seçerek iş yapıyorlarmış diye duydum bazı şirketleri. Tut ki bir konuda dolandırıcılık yapıldı size, telefo görüşmesinde " evet " dediğiniz kısmı yapıştırıyorlarmış kayıt edilen konuşmaya. Bir yerde duymuştum ne kadar mantıklı bilemem.

Böyle bişey varsa yandık o zaman demektir.Bizimkiler bu kafayla giderse bırak Rusya'yı Pentegon'u dolandırırız.

Geri