• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizin takımınız nası olurdu. ( LOL)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Tengri
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Tengri

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Mar 2012
Puanı
21
Bende bir konu açayım dedim canlılık olsun bölümde :)

Solo Top= SK Kevin
Jungle = Curse Saitvicius
Support= Curse Elementz
Ad Carry= Clg Dublelift
Mid= Ben :)) Sk Ocelote

Bu benim takımım ya sizinki ? :D

Solo top=Crs Voyboy
Jungle=TSM TheOddOne
Support=EG Krepo
AdCarry=Clg Doublelift
Mid=TSM Reginald

Lol Pro Takımlar Team Solo Mid Sk Gaming Curse Team Genius var Ganbit var

Geneli derken Lolde en iyi 5 6 takım bunlar şuan Tpa var Azubu var ama en iyileri bunlar zaten her esne bunlar çekişiyor aralarında asyalılar op xd

Malesef :)ama zaman lazım daha yeni kuruldu tr serveri ve kendini geliştiren bir çok takım var inşallah girerler ama çok zaman lazım .

ben tr serverindeyim bakıyorum dereceli takımlara piyasada çok yeni değilim bakalım kimler göze görünür olacak. Ama eminim ki türkler ağırlığını koyar kısa zamanda ;)

herkes var türkler yok zaten :D biras stream izle de öğren
top:dyrus
jungle:saint
mid:froggen
bot:yellow pete/aphromoo

----------

bunlar tr demi dediğinde acayip bi gülme geldi :D

dalga geçmiyorum koskoca pro takımları tr den çıkma zannediyorsun oysaki tr serveri sırf türkleri diğer serverlardan uzaklastırmak için açılan bi server

oddone bence berbat bi jungler

Lordios tamamen yanlış düşünüyorsun. Uzaklaştırma felan bunalr kafadan uydurulan hikayeler Türk oyuncular gayette güzel oynuyor istisnalar dışında Tr server yokken bu kadar yaşı küçük kişiler lol oynamıyordu en azından ben görmedim hem west hemde eastde hesabım vardı hep 19 20 yaş üzeri üni okuyan kişilerdi oyunu türkçe yapıcaz dendi zaman istendi o zaman zarfında okadar çok talep olduki ayrı server ile ilgili bu talepler karşılığında ayrı server açtılar bunu gören wolfteamcilerde akın etti oraya olay bundan ibaret o saydığım takım içersine girecek şuan takım yok derken olmucak demedim %100 olucak bundan sonraki sezonda illaki 1 türk takım olucak bundan eminim ..

2 gundur telefondan giriyprum konuya rahat yorum yapilmaz diye bekliyorum. Az kaldi gelicem araniza bekleyin. Tartismaya giricem bende.

----------

Solo Top: Wickd (İrelia)
Mid: Reginald (Anivia)
Jungle: Diamondprox (Shywana)
ADcarry: Aphromoo (Draven)
Support: Krepo (Leona-Sona)

----------

Gelelim "TR server" konusuna. İlk çıktığından beri en çok sevindiğim konuydu, sonuçta servera özel turnuvalar ve isimimizi duyurma şansı veriliyordu bize. Dünya turnuvalarında "Türkiye" olarak bizimde adımız geçicekti. Ama sonra gereksiz adamın biri boş bir laf etti, kalanlar mantıktan yoksun olarak onu takip etti. Neymiş efendim türkleri serverdan kovmak için açılmış bir servermış.

Pekii.... Neden sözde nefret edilen türklere geri gelme imkanı yanıyorlar !? Neden bu lanet olası türkler (!) için bu kadar uğraşıp ses sanatçıları ile anlaşılıp oyun türkçe yapılıyor !? Rahatsızlık veren ve riot tarafından bile istenmeyen (!) türklerin üyeliklerine blok koymak bir şirket için bu kadar mı zor !?

Ama şöylede bir gerçek varki, bu oyun gelişmez. Bahane uydurmayalım daha TR serverı yeni açıldı diye, sadece kendinizi kandırırsınız. Server açılmadan önce başka serverlarda oynayamıyor muydu kimse !? Limit mi vardı oyun saatinde !? Kendine arkadaş mı bulamıyordu !? Bırakın bu boş işleri, kendinize bahane üretmeyin. Türkiye için bu oyunun bu kadar rezil, bu kadar geri olmasının tek sebebi çoluk çocukların, oyunu bilmeyenlerin oynaması değil. Esas sorun insan olmayan pisliklerin oynaması. Kendisini büyük gören ve her yeni oyuncuyu ezen karaktersizlerin oynaması sorun. Kendi yaptığı hataları görmek yerine takımına suç atan pisliklerin oynaması sorun. Rakibini tebrik etmek yerine küfürlerle olayı şansa bağlayan düşüncesizlerin oynaması sorun.

TR serverı ileride ne olucak !? Başkalarının oynamadığı bir oyunda kendilerini profesyonel diye adlandıran birkaç arkadaş grubunun uğrak yeri olucak. Summoner Rift haricinde oyun modunun bulunmadığı gereksiz bir serverdan başka birşey beklemek saçmalık zaten.

Kısaca fikrimi belirtmem gerekirse, kessinlikle kabul ediyorum ki "TR serverı" fikir ve amaç olarak çok güzel bir çalışma. Ama bu oyun şuan neyse ileride de o olucak, değişime sonuna kadar kapalı.

Geri