• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizler Tarafından Yaratılan Oyun Silkroad Online

pureLove

future awesome
ViP Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 May 2009
Puanı
787
maxigamebanner1.png

Silkroad Online’ dan herkese merhaba.
maxayrac1.png

Tüm oyuncularımıza söz veridğimiz gibi , biz, GM takımı, Silkroad Online’ ı geliştirmek için sizin görüşlerinizi, fikirlerinizi elimizden geldiğinde dinliyoruz.. Bu taahhüdün bir parçası ve şeffaflık adına, biz oyuncularımızla sürekli iletişimde olduğumuzu göstermek için, GM Geliştirme Planlarının paylaşıyoruz.
maxayrac1.png

Biz, son olarak 10 -14 Ağustos’ta gerçekleştirilmiş olan GM Takımı Geliştirme Planı-Simya Anketi aracılığıyla oyuncularımızdan geri bildirim topladık. Ayrıca yine bu dönemde, oyunculara, GM ler yoluyla mevcut İş sistemine ilişkin kaygılarını iletmek etmek için bir şans verildi.
Seçenekler ve öneriler Oyun Anket/Havuzunda toplandı,GM Lounge ve Gm ‘lere iletilenler derhal Geliştirme Departmanımıza iletilerek ,yeniden kontrol etmeleri ,gerekli ayarlamaları yapmaları ve daha iyi bir oyun içeriği hazırlamak adına değerlendirilmeye alındı.
maxayrac1.png

Simya Anketinde, sonuçlar gösterdi ki hemen hemen tüm oyuncularımız Simya Başarı Oranları ve Simya item’leri ücretlerinden rahatsız. Buna istinaden,oyuncularımızın isteklerine cevap olarak , önceki Simya başarı oranına ek olarak 10% luk kalıcı bir artış ekledik.Bununla birlikte yine sizden gelen istek doğrultusunda, bugün sunucu bakımı sonrası Simya ile ilgili item’ların fiyatlarında indirime gidilecek.
maxayrac1.png

Bunun gibi, değişimlerimizin ilk dalgası olarak, Reverse Immolation skill cool time modifikasyonu, Gate of Ruler Entrance Level expansion ve Capture the Flag Safe Zones geçtiğimiz hafta sonu oyunumuza eklendi.
maxayrac1.png

Bazı durumlar nedeniyle, üzülerek belirtiriz ki tüm önerileri oyunumuza eklemek mümkün değil ama oyuncularımzdan gelen en yapıcı ve kulağa hoş gelen öneriler üzerinde çalışıyoruz.Sizlerden gelen öneriler ve fikirleri her zaman göz önünde bulundurarak bakım yapmaya ve geliştirmeye devam edeceğimizin sözünü veriyoruz. Herhangi bir öneriyi oyununumuza eklemeyi planladığımızda Resmi anonslar yapılacaktır.
maxayrac1.png

Job(İş) Sisteminin geliştirlmesi konusuna istinaden, GM’lere ilettiğiniz fikirler ve öneriler Geliştirme Departmanımıza iletildi bu konuda yapılacak geliştirmeler fikirler üzerine çalışmalar devam ediyor.İleride İş Sisteminin Geliştirilmesi ile ilgili bir bildirim yapacağız..
maxayrac1.png

Silkroad Online sizler tarafından yaratılmış bir oyundur.
maxayrac1.png

Biz, GM takımı, sizlerin öneri ve görüşlerine herzaman değer veriyoruz ve oyunumuza eklemek için elimizden gelen tüm çabayı sarfediyoruz. Siz oyuncularımızdan isteğimiz , daha detaylı olarak bizlere fikirlerinizi ve oyunumuzda görmek istediklerinizi belirtmeniz.Bu şekilde bizlere oyunumuzu geliştirmekte daha fazla yardımcı olmuş olursunuz.
maxayrac1.png

Teşekkürler.​

Son düzenleme:
bu adamlar harbi cok komik ya :D Alchemy itemlerinde şikayetten dolayı ucuzluga gidicez dediler biz de poofların fiyatı düşecek sandık. Adamlar gitmiş immortalle astralin fiyatını düşürmüşler :D Dalgamı geçiyolar yoksa aptal ayağınamı yatıyolar çözemedim -.-

80 CAP DA BAŞLAMIŞTIM BEN Mars' a 2 SAAT SW YE GİRMEK İCİN DENEDİGMİ BİLİRİM Carın LVL:22 Warrior du yani o aralar silkroad diyince sırf sw ye girmek icin 1-2 saat i gözden cıkarıyorduk^^

ne kadar kendilerini yırtsalarda silkroadın ilk günlerini geri getiremezler bunu söylediğime ben bile inanamıyorum

----------

eskiden serverler crowded olduğunda servere girdiğimizdeki mutluluk paha biçilemezdi

Geri