• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SjSro - Eskiler :)

The-Invoker

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2010
Puanı
52
Arşive bakarken buldum eski günler geldi aklıma, sjsro da oyunun ilk ve tek +12 spearını basmıştım ne sevinmiştim ozamanlar :) sun+10 setler silahlar veriyolardı satmamıştım sonunda kapandı tabi oyun :)

W6qZ4Q.jpg

vayy be sjsro durmadan silk alırdım çok zevkliydi ya şunun gibi bir server açılsa keşke yine 3 - 5 saat girmeye çalışsak off off:cry:

Tombalacı46 bana sun hediye etmişti 2-3 tane . tl ile sattıkları sun ^^ buralardaysa tekrar teşekkür edeyim az başının etini yemedim.

Çok değişik bir duygu hala aklıma geldikce içlenirim :) Spear+12 olur olmaz hemen dw banka gittim, mısırlılara nisbet olsun diye stala koyup 'WTS SUN+12 SPEAR OFFER ?' yazmıştım pmler yağıyordu her kesimden ahh ahh :)

Geri