• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SK | SpawN's Default Config. Hit:1389348

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dentrax

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2011
Puanı
707
Sk SpawN'ı tanıyan bilir. Dünyanın en iyi counter strike oyuncusu. Orjinal Sk gaming'in sitesinden alıntıdır.

Configi indirip pro olucaklarını sananlar varsa hayalleri şimdiden suya düşebilir önemli olan kodlar değil bilektir ki zaten bu configde özel bir ayar yoktur. :)

Ben şahsen bu configle oynuyorum neden ? silahı tek tuşla ele alabiliyoruz menüler solda yazı şeklinde bu sayede hem hareket edip hemde silah çekebiliyorum onun dışında bir sihri yok hatta bazen oyun ilk kurulu halindeki configi kullanıyorum vgumenu kodlarını bile girmiyorum yinede iyi oynuyorum. :D

Bu bana biraz fake gibi geldi çünkü içinde birtek config.cfg var.

Mesela yine forumumuzda olan Neo Cfg sinde '' autoexec.cfg / server.cfg '' gibi özellikler var.

----------

Kullandım hiç bir farkı yok normal cfg den son kesin kararım bu fake.

Başlığa dikkat et. Default config. Oyunun orjinal config.cfg'si ile aynı. Farkı yok.

Geri