• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Skill'lerin Gözükmemesi Durumu | Skill Bulamama

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SibiDi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SibiDi

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Haz 2009
Puanı
0
Birçok arkadaşımız skillerin gelmemesinden şikayetci.Aslında çözümü çok basit. Silkroad'ı türkçe dil seçiminde çalıştırdığımızdan skiller görünmüyor..
Yapmamız gerekenler;

1-
Oyunu ve botu kapatın.
2- Silkroad'ı normal şekilde açıp dil seçeneğini İngilizce yapın.
3- SroKing botu çalıştırıp tekrar oyuna girin.

Bu 3 adımı atlamadan yaptığınız taktirde sorun ortadan kalkar.

sağol kardeşim ben de niye skiller gelmiyor diyordum :D

Son düzenleme:
Çoook TeşekkürLer kardeş. Yeniden başLadım oyuna ve 12 Lvla kdr Botla sadece normal attackLa kastım. 4 günde 12 Lv oLurmu insan xD Teşekkürler tekrardan (:

Valla kardeş Allah razı olsun Sn olmasayadın Çarı kasamıyacaktım Teşekürler

Deniyeceğim Kardeş Olursa Şimdiden Çok Teşekkürler.

Birçok arkadaşımız skillerin gelmemesinden şikayetci.Aslında çözümü çok basit. Silkroad'ı türkçe dil seçiminde çalıştırdığımızdan skiller görünmüyor..
Yapmamız gerekenler;

1-
Oyunu ve botu kapatın.
2- Silkroad'ı normal şekilde açıp dil seçeneğini İngilizce yapın.
3- SroKing botu çalıştırıp tekrar oyuna girin.

Bu 3 adımı atlamadan yaptığınız taktirde sorun ortadan kalkar.

kardeş Silkroad ı mı İngilizce Çalıştıracağız Yoksa Sroking i mi?

Sroking i İngilizce Yaptım yine gözükmedi...

bunlar ufak sorunlaar benım sorunuma cozum benım sorunum 8 lı pt ye gırmıyo
mesela ben bı lıste yapcam ve onlar bana pt attında kabul etcek ve ben onlara pt atcam bu nu yapabılıyormu

aga sroking ingilizce de olsa türkçede olsa çalışır dimi skiller...:rbk:

Dance skili botta ne qözükmüyorr hocam ne yapmam lazım ?? acil cvppp 2 hftadır böle bi sorunum war !!

Dance skili botta ne qözükmüyorr hocam ne yapmam lazım ?? acil cvppp 2 hftadır böle bi sorunum war !!

Eğer türkçe ise botu , ingilizce yap ve gene olmazsa silkroadı sil yeniden kur ve sro_clientin orjinal olduğundan emin ol sorun düzelmez ise buradan yaz başka çözüm arıyalım. :eat:

# Sabite Uygun Görüldü ve Tarafımdan Sabitlendi.

kardesm bn denedm her türlü olmuo bu sro bot kalktı diolar :S

Botun kalktığını nereden çıkardın ?

Resim koyarsan yardımcı olmaya çalışırım.

Eğer türkçe ise botu , ingilizce yap ve gene olmazsa silkroadı sil yeniden kur ve sro_clientin orjinal olduğundan emin ol sorun düzelmez ise buradan yaz başka çözüm arıyalım. :eat:

# Sabite Uygun Görüldü ve Tarafımdan Sabitlendi.

Hepsini yaptım format attım genede sorun devam ediyor dance skili ve birkaç skill gözükmüyor !

Geri