• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Skrillex # Röportaj # 17 Haziran 2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
Adı Soyadı : Burak Yoğun

Doğum Tarihi : 25.06.1993

Yaşadığı Şehir : Kahramanmaraş

Memleket : Kahramanmaraş

Meslek : Serbest Meslek

Tuttuğu Takım : Fenerbahçe

Burcu : İkizler

lblwj.png

Hobileriniz : Bilgisayar, Koleksiyon

Fobileriniz : Yılan

Forumdaki İlk Nick'i : Hatırlamıyorum.

Silkroad İle Tanışması : İlk tanışmam mysro ile oldu ilk açılacağı zamanlar tanıştım, Kuzenim getirmişti bizede usb ile üyelikleri 50 kuruştu o zamanlar, tabi bilmiyoruz nasıl oyundur nedir diye derken meraktan çöze boza oyunu öğrendik oyunun bağımlısı ve aşığı bir duruma geldik..

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? : Amacım genelde burada bulunan aile ortamını oluşturan üyelerimize bilgim kadarı ile ve elimden geldiğince yardım etme temel aldığım amaç ve esas bu.

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : Dubstep sayesinde.

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? : Forumlarda üyelerin kurallara uymayıp bölüm içerisinde tartışma çıkarması ve yanlış olduğu halde kendini haklı çıkartmaya çalışması kafamın atmasına yetiyorda artıyor.. Oyunlarda ise senaryo gereği tuhaf sesler ve yaratıkların aniden çıkıp korkutması hiç hoş olmuyor..

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : Spor ile pek alakam yok o yüzden seçtiğim bir dalda malesef bulunmuyor.

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : Bu ünlü hiç kimse olurdu, çünkü hayatımdan Allah'a şükür çok memnunum..

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? : Genelde dinlediğim müzik türleri; dubstep,remix,electro(nadir).. En sevdiğimi seçmem zor çünkü dinlediğim müzik türünde birbirinden güzel ve özel parçalar var birini seçsem diğerine haksızlık olacağından hepsi diyelim..

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : Seyehat etmeyi çok aşırı sevdiğimi söyleyemem ama yeni yerler yeni insanlar tanımak güzel oluyor, Şu zamana kadar ülkeminiz bir çok yerine gittim hatırladığım bir kaç yer var onlarıda söyliyeyim.. İstanbul,Amasaya,Çorum,Samsun,Şanlıurfa,Adana,Osmaniye,Ankara,Bolu,Edirne vs..

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : Dünyamız o kadar güzel ki gitmeyi sadece 1 adet ile sınırlamamak gerek bence bir dünya turu lazım ama en çok gitmek istediğim yerlere gelirsek kısaca İpek Yolu üzerinde bulunan tüm şehirler diyebiliriz..

lblwj.png

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue : Adamın hası, abilerin en abisi birisidir.
Terk-i Diyar : Anlatmam için yeni kelimeler icat etmem gerek, ama türkçe söyleyecek olursak sağlam bir abimiz.
The Bright : Eğer ben şu an sizler arasında isem bunu Barış'a borçluyum, üzerimde çok emeği olan birisi.. Sıcak kanlı, çok olmasa da şakacı birisi.
Ruthless : Pek muhabbetimiz yok o yüzden bir şey söyliyemeyeceğim.

KaRa : Kahraman abinin dediği gibi tam zopalık birisi, işini iyi yapan birisi diyelim kısaca.
Saint : Kendisi ile öyle çok uzun bir konuşmuşluğumuz yok ama, foruma emek veren ve işini iyi yapan bir arkadaşımız.

lblwj.png

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? :
Acıktığım zaman açlığımı giderecek kadar biliyorum..

En sevdiğiniz renk ? : Yeşil.

En sevdiğiniz şarkı ve nedeni ? : Ne tür müzik dinlersiniz sorusunda cevabı verdim.

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : İnan hiç hatırlamıyorum.

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : Şu an için pek bir şey söyliyemiyorum aklıma kötü şeyler geliyor. :D

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? : Ailem ve Çevremdeki Arkadaşlarım.

Hayvan besliyor musunuz ? : Evet, Kara Kaplumbağası.

Karşı cinste hoşlandığın tip ? : Tip olarak tarif edemem fakat isim verebilirim Jackie Marie Tran merak edenler araştırsın. :D

Benzetildiğiniz biri var mı ? : Yok sanırsam.

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? : Hayır affetmez.

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : Plan demeyelim de ümitlerim var, bunlar da bende kalsın.

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : Ben genelde ailem ve forum harici gerek olmadıkça insanlar ile iletişim kurmam ve ihtiyaç hissetmem bir nevi asosyalim.

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa(s.a.v) güzel ahlakını örnek almaya çalışıyorum.

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? : Bizleri merak eden forum üyelerine bence iyi oluyor özel ortak noktalarımız var bilmiyoruz röportaj sistemi sayesinde biririmizi daha iyi tanıma fırsatı buluyoruz.. Seviyorum bu sistemi hoş.

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : Ben genelde ailem ve forum harici gerek olmadıkça insanlar ile iletişim kurmam ve ihtiyaç hissetmem bir nevi asosyalim.

Skype'de konuşurken hiç öyle değilsin. :D

Kendisi çok utangaç ve bir o kadarda yardım sever biridir kendisini Maxigame olarak ailecek seviyoruz ^^ :)

Geri