• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sky-hash bulut madencilik ödeme kanıtlı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan star45t
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

star45t

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 Haz 2015
Puanı
1
Sky-hash bulut madencilik ödeme kanıtlı

Konumuzda sky-hash sitesinin tanıtımını yapacağım site cloud mining sitesi, yani diğer adıyla bir Bulut madencilik sitesidir.
Site 27.03.2016 de açıldı ve ödemelerini düzenli olarak yapan bir madencilik sitedir.

Sky-hash madencilik sisteminden kazanmak için siteye yatırım yapıp kazım gücü satın almanız gerek. Alım işleminden sonra
ödeme alma işlemleri de dahil olmak üzere her şey otomatik olarak işlemeye başlayacaktır. Otomatik ödeme almak için alttaki
resimdeki gibi Automatic payment yazan yer işaretli olması gerek. Chanche yazan yerden istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.
Burada benim gücüm şu anda alttaki gibi 4.000 MH/s yaklaşık ($100), günlük BTC 0.0011 ve aylık BTC 0.0356 getiriyor.

v4rBqO.png

Settings yazan yerde altta gördüğünüz gibi önce bitcoin adresi var ve ardından Automatic daily payment yazan yer işaretli, burayı
işaretlediğiniz zaman ödemeleriniz her gün otomatik olarak bitcoin hesabınıza gelir. Buradan ayrıca şifrenizi, bitcoin hesabınızı
değiştirebilirsiniz, seçiminizi yaptıktan sonra save yazan yere tıklamanız gerekir.

y4gOg0.png

Bu işi uzun sürelerdir yapan şirketler var ve halen üretime devam ediyorlar. Fakat fark ederseniz gerçek üretim yapanların
gelir tabloları çok daha düşük karlıdır, yani aslında gerçeği yansıtır. Yatırımlar yaklaşık 4-5 ay içinde geri dönüyor.

Transactions yazan yerden size yapılan günlük ödemelerin listesini görebilirsiniz, altta aldığım ödemelerden bazıları.

jnm7mG.png

KISACA SİTE HAKKINDA
Tür: Cloud Mining / Bulut Madenciliği
En Az Yatırım: 0.50 ($)
Yatırımın Geri Dönüş Süreci: 4- 4.5 Ay
Ödeme Alt Limiti: 0.001 Btc
Ödeme Sistemi: Otomatik
Referans Komisyon: %5
Ödemeler: Bitcoin, Payeer, PM, Advcash

Üye olmak için alttaki linke tıklayınız
https://sky-hash.com/?referral=76181

Refsiz Link:
https://sky-hash.com

Geniş Anlatım Altta
http://sabitkazanc.com/2016/07/24/sky-hash-bulut-madencilik/

Bol Kazançlar Dilerim

Son düzenleme:
Bannerin altinda refsiz link var ! Görsel dediginiz resimler mi , simdi girdim konuya hic bir sey eksik degil,resimlerde gözüküyor, eksik olan bisey varsa hocam acikca yaziniz ona göre degistireyim.

Bannerin altinda refsiz link var ! Görsel dediginiz resimler mi , simdi girdim konuya hic bir sey eksik degil,resimlerde gözüküyor, eksik olan bisey varsa hocam acikca yaziniz ona göre degistireyim.

Sizden kaynaklanan bir problem yok. Resimleri paylaşmak için kullandığınız host türkiye'de yasak olduğu için görüntüleme problemi oluyor
imgur yerine farklı bir host kullanırsanız sorun kalmaz

Resimleri kendi bilgisayarına yükledikten sonra hizliresim.com yada tinypic.com gibi sitelere yükleyip konuya ekler misin?

Resimler konu açıldıktan beri gözüküyor, kırık değil. Siz nasıl kırık görüyorsunuz anlamadım ?

Geri