• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Skyforge Başlangıç Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

19d1a6d1c4.jpg
​

Skyforga'a başlamadan önce bilmeniz gereken bazı önemli kriterler:

- İstediğiniz anda sınıfınızı (class) değistirebilirseniz.

- Class değistiğiniz taktirde kısa bir süre için büyük bir damage (vuruş gücü) kaybına uğrarsınız, bu sebeple dikkatli olmanızda fayda var.

- Level kavramı, Prestige üzerinden kullanılmaktadır. Prestige (Prestijiniz) arttıkça, daha çok içeriğe ulaşabilmektesiniz.

- Class 'ınıza erken karar vermenizde fayda bulunur, ki bu size gereksiz Spark dediğimiz skill/class açmakta kullandığımız puan'ları yanlış kullanmamanızda yardım eder.

- Gereksiz Spark kullanmayın, aksi taktirde, gereksiz bir zaman kaybına uğrarsınız.

- Grup olarak görevleri yapmaya çalışın. Hem zaman kazanırsınız hemde zorlu mob'lari daha rahat bir şekilde alt edebilirsiniz.

- Düşmanlarınızı iyi tanıyın ve öğrenin. Skyforge'da bir çok çesit mob bulunmaktadır. Kimi önce kesmeniz gerektiği, kimi cc'lemeniz gerektiğini ne kadar erken ögrenirseniz, o kadar oyununuza devam ederek, gereksiz ölümlerden kurtulabilirsiniz.

- Kullanmadığınız itemleri parçalayın. Skyforge'da upgrade sistemi biraz daha farklıdır. Itemleri değilde, içlerindeki slot'lari upgrade edebilirsiniz. Parçaladığınız itemlerden "enhancement stones" ları elde ederek bu slot'lari geliştirebilirsiniz. Bu "enhancement stone" lari ayrıca marketten kredi ile de satın alabilirsiniz.

Senin yazdıkların ile benim yazdıklarım tamamen aynı değiller birbirinden farklılar.

Geri