• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Skype saçmalamacalarımız

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kaya101
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kaya101

Inori
Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
15 Ocak 2010
Puanı
314
r0vcd.jpg
r0wkd.jpg

Son düzenleme:
CaptainCoCo abi imzani cidden yasiyorsun :D Seni bu ustun basarindan dolayi canı gonulden tebrik ediyorum :D

Bende sana teşekkür ediyorum :D E yapıyoruz kendi çapımızda birşeyler :D

İşsizliği iş edinmiş, kimsenin uğraşmadığı ve uğraşmayacağı kadar bu konuda uğraşmış, çalışmış ve diğer işsizlere parmak isirtacak noktalara gelmiş, adeta bu konuda master yapmis, bir üstad olmuşsun :) :D

İşsizliği iş edinmiş, kimsenin uğraşmadığı ve uğraşmayacağı kadar bu konuda uğraşmış, çalışmış ve diğer işsizlere parmak isirtacak noktalara gelmiş, adeta bu konuda master yapmis, bir üstad olmuşsun :) :D

Eyvallah :D Bütün gün bomboş oturunca mecbur birine sarıp uğraşmam lazım umut veya kaya oluyor genelde çok nadirde ümit abi :D :D tabi bunun birde forum dışı var mesela arkadaşlar ile bodrumda otururken beyler geç oldu lafı geçtikten sonra benim ayağa kalkıp saati 1 saat geri alıp tekrar duvara asmam ve beyler sıkıntı yok.Gibi haraketler yapıyorum :D

Çevremdekilerin verdiği tepki.

Ağır ruh hastasısın sen.

Eyvallah :D Bütün gün bomboş oturunca mecbur birine sarıp uğraşmam lazım umut veya kaya oluyor genelde çok nadirde ümit abi :D :D tabi bunun birde forum dışı var mesela arkadaşlar ile bodrumda otururken beyler geç oldu lafı geçtikten sonra benim ayağa kalkıp saati 1 saat geri alıp tekrar duvara asmam ve beyler sıkıntı yok.Gibi haraketler yapıyorum :D

Çevremdekilerin verdiği tepki.

Ağır ruh hastasısın sen.

Maşallah :D :D Bana boyle seyler dediklerinde hep teveccuhunuz derim :D Sen de yap cildirt iyice :D

İs güc yok tabi :D isiniz olsa is yerinide darma duman eder bunlar :D

Tapatalk 2 ile GT-I8150 cihazımdan gönderildi

konuyu değiştirdim arkadaşlar bundan sonra aramızda geçen anlık saçmaladığımız konuşmaları koyup konuyu güncel tutacağım konuya sadece ben ve edo dahil olmayacak aranızdan herhangi biri bu tür konuşmaların resmini attığında konuya ekleyeceğim.

konuyu değiştirdim arkadaşlar bundan sonra aramızda geçen anlık saçmaladığımız konuşmaları koyup konuyu güncel tutacağım konuya sadece ben ve edo dahil olmayacak aranızdan herhangi biri bu tür konuşmaların resmini attığında konuya ekleyeceğim.

Beyler kaya konuşmaları direk foruma yetiştiriyor demedi demeyin dikkatli olun:rbk:

Geri