• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Skyrim hakkında bir soru

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan NukeWatch
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

NukeWatch

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 May 2009
Puanı
8
Öncelikle başlığı olmadığı için buraya açtığımı belirteyim :D Sorum şu; Ben böyle oynuyorum bu oyunu

Skyrim.jpg

Oynamak istediğim şekil;

news_20_minutes_of_skyrim_gameplay-11878.jpg

Bu şekile getiremedim bi türlü anlayanlar varsa bi el atsın, teşekkürler :)

Son düzenleme:
Senin için araştırdım "F" ye basman gerekiyormuş görüş açısını değiştirmek için :)

Senin için araştırdım "F" ye basman gerekiyormuş görüş açısını değiştirmek için :)
araştırmasaydn daha iyiydi benim dikkatimi arkadaşın görüntü kalitesi çekti benm oynadığıma göre çok bulanıktı :D F ile değişiyor kamera ama dış görünümü tercih ediyordm ben.

araştırmasaydn daha iyiydi benim dikkatimi arkadaşın görüntü kalitesi çekti benm oynadığıma göre çok bulanıktı :D F ile değişiyor kamera ama dış görünümü tercih ediyordm ben.

Sağol yok ya benim ekran değil o :D bide bu alvorla konustum oyunun basındayım sonra ne yapcam :D ?

oyunu bitirmiş biri olarak sorununu söylersen yardımcı olabilirim.

Benim sorunum şimdi bi şehre geldim ilk adamla sonra lavorla konustum simdi saldırlar beni ne yapıcam bunu soruyorum :D
idam edilirken ejdarha saldırdımı oraları geçtin sanırım seni bir adam kurtarıyordu adını hatırlamıyorm onunla şehire gittiğinde biri ile görüşüyordnsana görev veriyorlardı hartiadan bakınca o görevin olduğu yeri görebilrsn.

idam edilirken ejdarha saldırdımı oraları geçtin sanırım seni bir adam kurtarıyordu adını hatırlamıyorm onunla şehire gittiğinde biri ile görüşüyordnsana görev veriyorlardı hartiadan bakınca o görevin olduğu yeri görebilrsn.

Tamam bakıyorum simdi bide mesala skill işi felan varmış neye vercez neye göre onlarıda anlatmanı çok isterim facebook felan varsa ö.m atabilirsen çok sevinirim yeniyim daha oyunda :)

Geri