• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sleeping Dogs

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Oyunu oynamayanlar için tavsiye edebilirim boyut yaklaşık 9,5 gb.
Oyun GTA tarzı bir oyun.

Olay Hong Kong'da geçiyor, siz eski bir polissiniz Amerikada ve Hong Kong'a geliyorsunuz.
Bir mafyaya giriyorsunuz, onun adına paralar topluyor, çetelere bulaşıyor ve dövüş öğreniyorsunuz ardından da uyguluyorsunuz.
Mafyanızın liderinin düğününde karşı çeteden adamlar basıyor düğünü ve lideriniz dahil bütün arkadaşlarınızı öldürüyor vesaire vesaire.

Dilerseniz GTA gibi araba çalıp keyfinize bakıyorsunuz.
Dolar biriktirerek araba satan yerlerden araba da satın alabilirsiniz.

Kısaca oyun tam oynanacak bir oyun, 3 gündür oynuyorum ve hiç sıkılmadım diyebilirim, tavsiyemdir.

Oyuna ait birkaç video

Ben pek oyun oynamam ama "canım sıkıldığında oynayacak offline oyun" kategorisinde oyun lazımdı bu oyunda güzelmiş, indiriyorum :)

İnternet Cafede oynayan arkadaşlarım var bu oyunu izlemesi zevkli gelmişti bana tavsiye ederim,hatta bir görevinde kadını arabanın bagajına falan atıyorsunuz :D

Not: 9,5 gb olmasa indirirdim bende :(

oyunu 5 günde bitirmiştim gerçekten çok güzel saatlerce oynattırıyor kendini ^^

İnternet Cafede oynayan arkadaşlarım var bu oyunu izlemesi zevkli gelmişti bana tavsiye ederim,hatta bir görevinde kadını arabanın bagajına falan atıyorsunuz :D

Not: 9,5 gb olmasa indirirdim bende :(

Şunu da söyleyeyim oyunun Limited Edition serisi var boyutu 6.5 gb
O görev sırasında çalıştığımız mafya liderinin borcunu alabilmek için o kadını kaçırıp fotoğrafını çekip polis olan eşine yolluyoruz ve daha sonra eşinin yanına gidip borcu teslim alıyoruz.(Yaklaşık 20.000$ ;))

Bu oyundan başka önerebileceğin başka bir oyun var mı? kaliteli :D

Eline sağlık uzun zamandır indircek oyun arıyodum arşive alayım bunu :D

Geri