• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SMC den item Statları % 100 Yapma

pureLove

future awesome
ViP Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 May 2009
Puanı
787
1zna3py.png

İtemlerin Statlarını GM kodlarıyla Full % 100 yapmak istiyorsanız bunu SMC den yapabilirsiniz.. Öncelikle sunucuya giriniz ve SMC açınız.
15971.png

USE SRO_VT_SHARD
15971.png

UPDATE dbo._Items set Variance='VerianceKodunuYazınızİteminizHangiTürİse '
WHERE ID64='ItemIdRakamınıBurayaYaz'
15971.png

''item id rakamını yaz'' Bu kısıma SMC>SRUser_Edit>Characteri ismi>Query yaptıgınızda charın itemleri sıralanır. Ve hangi itemi yapmak istiyprsanız o itemin 'itemID' bu kısımda yazan asyıları kodda item rakamını buraya yaz kısmının yerine yazıyoruz.
15971.png

Bluede yaptıgımız gibi item id rakamını yapıyoruz tekrar ancak bu sefer Variance kodunuda yapmamız gerekiyor ornek vermek gerekirse Weapon mu %100 stats yapcıaksınız? Vericegim kodlardan weapon olanı oraya yazıcaksınız.
15971.png

Varianceler:
WEAPON VARIANCE: 34359738367
SHIELD VARIANCE: 1073741823
ARMOR VARIANCE: 1073741823
ACC VARIANCE: 1023
15971.png

yazdıktan sonra execute yapınız...
15971.png

cbxjz.jpg

15971.png

cbxjy.jpg

Blue leri kod girerek yazma imkanı var mı?

smcden elle yapıyorum da zor ölyle? blue kelimesi geçmiş konuda ama anlamadım

hayır sadece statlara işliyor denedim.

yorumu silmemen umuduyla post quick reply

Merhaba arkadaslar bn
UPDATE dbo._Items set Variance='VerianceKodunuYazınızİteminizHangiTürİse ' yazan kismi bulamadim yardim edermisiniz ?

GAyet güzel anlatım.

----------

ben resimleri göremiyorum neden acaba?

Geri