• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Smite Beta & Üyelik & Download & Beta Key

Amaterasu

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2010
Puanı
26
89bl1.jpg

& Smite Beta Oyun Video'su &

& Smite Beta Üyelik Alımı &

2743z.png

UYARI : Aşağıdaki Adımları Sırası İle Uygulayalım Ve Açıklamalara Dikkat Edelim.

1.Adım : İlk önce Smite Beta Ana Sayfasının Üstünde Bulunan Register Buton'una basıyoruz.
Resim :
89grd.png

Ana Sayfa Link : https://account.hirezstudios.com/smitegame/

2.Adım : Karşımıza Gelen Ekranda Bilgilerimizi Dolduruyoruz. Aşağıda Bir Örnek Dolduruş Şekli Vardır.

Resim :
89gts.png

Örnek Dolduruş :

89gvj.png

3. Adım : Üyeliğimizi Aktifleştirmemiz Gerekiyor. Bunun İçinde KEY almamız gerekiyor.Key Alma işlemini Aşağıda Tarif Ettim. Ordan yararlanarak Key Alabilirsiniz.

4.Adım :
Aldığımız Key'i Girmek İçin Aşağıda Belirttiğim Numaralar'ı Takip Ederek Game Activation Key Bölümüne gelerek. Aldığımız KEY'i giriyoruz.

Resim :
89gww.png

Resim 2 :
89h0v.png

5. Adım : Key'imiz Bir Başkası Tarafından Kullanılmuyorsa. Bize Üyelik Sözleşmesi Ekranını Çıkartıcaktır. Gerekli yerleri doldurup. Tamamlayınca Bizi DOWNLOAD BUTON'una yönlendiricektir.
A) - Eğer key'imizi girince karşımıza Alttaki Kırmızı yazıyı çıkartıyorsa. Key başkası tarafından kullanılıyor Demektir. Ve kendimize başka bir key aramamız gerekmektedir.
" Invalid activation key. The key you entered may be active already or may have been entered incorrectly. Please verify that you are entering the correct value. "

2743z.png

& Smite Beta Download Ve Kurulum &

2743z.png

1.adım : Üyeliğimizi Aktifleştirdik. Şimdi Sırada oyunu indirmek var. öncelikle şunu belirtmek isterim. indiriceğimiz 13-15 MB'lık dosya sizi yanıltmasın o kendi Donwload'ı gibi birşey. oyun 1.4Gb'dır.

2.Adım : Üyelik Aktifleştirdikten sonra karşımıza gelen Download buton'undan oyunu indirin. Veya oyunun Ana Sitesinden Download Buton'una Basarakta indirebilirsiniz.

Ana Sayfa Link : https://account.hirezstudios.com/smitegame/
Direk Link : http://hirez.http.internapcdn.net/hirez/InstallHiRezGamesEnglish.exe

3. Adım :
İndirdiğimiz Setup'u normal bir şekilde kuruyoruz . FAKAT Buraya dikkat kurarken karşımıza 3 Tane Oyun Resmi gelicek. Ordan Smite Resmine tıklıyoruz. ve kurulumu bitiriyoruz.

A ) Kurulum bittiğinde Masaüstün'e 2 adet İcon gelicektir.Bunlar'ın ismi :
- Smite Closed Beta
- Hi-Rez Diagnostics and Support

4. Adım : şimdi Smite Betayı Kendi kurulumunu indirmemiz gerekmekte. İlk önce Masaüstünde olan
Smite Closed Beta adlı icon'u çift tıklıyarak açıyoruz. Karşımıza Launcer Gelicektir. Ve birşeyler Dolmaya Başlıyıcaktır. FAKAT %30 Gibi bir civarda DURUCAKTIR. BURDA DEVREYE Hi-Rez Diagnostics and Support giriyor.Bu icon'uda çift tıklıyarak açıyoruz. ve sizinde gördüğünüz gibi İNDİRME işlemi Başlamıs bulunuyor.

5. Adım : İndirme işlemi bittiği zaman Launcer Açılıp kapanıcaktır. Ve Play Düğmesi Aktif olucaktır. Artık Oyuna Girebilirsiniz.

2743z.png

& Smite Beta Key Alımı &

2743z.png

Aşağıdaki Adımları ve Açıklamarı izliyerek Key Alabilirsiniz.

1.Adım :
İlk Olarak http://www.gamersbook.com/scene/beta/smite-7/ Bu siteye giriyoruz. ve üye oluyoruz.

2.Adım : Üye girişimizi yaptıktan Sonra Yukardaki link'e tekrar tıklıyoruz ve Sağ üst köşede GET BETA KEY
butonu'nu görüceksiniz. Butona tıklıyarak Key'imizi alıyoruz.

A ) Eğer Butona Tıkladıktan Sonra Key yerine " Sorry! There are no more keys. Better luck next time! " böyle bir yazı geliyorsa. O günki keyler bitmiş demektir.

B) eğer key kalmamıssa. ne yapıcaz diyorsanız.internetten araştırarak key bulmanız gerekmektedir.

3.Adım :
Key aldık şimdi yukardaki Smite Beta Üyelik Konusundaki 3.ADIM'dan itibaren devam edebiliriz.

2743z.png

Son düzenleme:
Yaa Allah rızası için birisi yardımcı olsun ! haziran 6 da kayıt oldum hesabımda beta key olduğuda yazıyor fakat 3. kısımda girmem gereken yere girdiğimde kullanılmış diyiyor. Benden başka kimse bu hesaba girmedi eminim bende kullanmadım şimdi bu nedir ya ? Birde arkadaşlar 1 kullandım da galiba 15 dk. sonra yine geliyormuş keyler varsa elinizde mesaj olarak atabilirmisiniz ? Şimdiden Allah razı olsun arkadaşlar

----------

Yaa bu nasıl ızdıraptır ya

Smite Beta

Yaa Allah rızası için birisi yardımcı olsun ! haziran 6 da kayıt oldum hesabımda beta key olduğuda yazıyor fakat 3. kısımda girmem gereken yere girdiğimde kullanılmış diyiyor. Benden başka kimse bu hesaba girmedi eminim bende kullanmadım şimdi bu nedir ya ? Birde arkadaşlar 1 kullandım da galiba 15 dk. sonra yine geliyormuş keyler varsa elinizde mesaj olarak atabilirmisiniz ? Şimdiden Allah razı olsun arkadaşlar

----------

Yaa bu nasıl ızdıraptır ya

biraz uğraş ama enin de sonun da olucak ha gayret görüyorum sende o ışığı

10 adet mesajmı göndermem gerekiyor

----------

resimleri görmem lazım

Sırf teşekkür edebilmek için kayıt oldum. Elinize sağlık emek verilmiş
bir konu.

teşekkürler de bu gizli mesaj muhabbeti nedir ya yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 10 mesaj mı gerekmekte?

----------

Bu nedir ya resimleri görebilmek için 10 mesaj atın yazıyor abuk subuk 10 mesaj attırdınız resim filan yok... Üyelik işlevini tamamlamıştır banlayabilirsiniz...

Son düzenleme:
teşekkürler de bu gizli mesaj muhabbeti nedir ya yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 10 mesaj mı gerekmekte?

----------

Bu nedir ya resimleri görebilmek için 10 mesaj atın yazıyor abuk subuk 10 mesaj attırdınız resim filan yok... Üyelik işlevini tamamlamıştır banlayabilirsiniz...
hocam konunun açılış zamanına bakarmısın ? 1yıl olmuş resim siteleri genelde 6ay sonra resimleri siler o yüzden resimler kırık konuyu açan arkadaşta açtıktan bir kaç ay sonra hiç giriş yapmamış foruma haliyle konu güncellenmemiş o yüzden böyle bir tepki vermene gerek yoktu biraz empati kurun lütfen.

Geri