• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sniper Elite III (2014) İnceleme & Tanıtım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Sniper Elite III (2014) İnceleme & Tanıtım

21obwad.png

qq7rlq.png

maxayrac2.png

Gözlemleyin, planlayın, uygulayın, adapte olun. Sniper Elite 3 gizlilik, oynanış çeşitliliği ve türünün en iyisi balistik yapısını devasa serbest alanlar ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki Kuzey Afrika topraklarıyla birleştiren taktiksel bir üçüncü şahıs aksiyon oyunu.

Ödüllü serinin en yeni ayağı Sniper Elite 3 oyuncuları Kuzey Afrika’nın hata affetmeyen topraklarına, Almanya ile ünlü Afrika Korps arasındaki mücadeleye götürüyor.

Batı Çölü’nün kıvrımlı kanyonlarında, sık vahalarında ve kadim şehirlerinde hedefinizi izleyin ve Müttefikler’in direnişini sonlandırma tehlikesi olan Nazi süper-silah projelerini sabote edin. İster insan olsunlar ister makine, hedefinizi avlamak için gizlenin, planlayın ve planınızı uygulayın. Serinin ünlü uzun mesafe vuruşlarından; yakın dövüş hareketleri, hedef saptırmalar ve tuzaklara, yakından da uzaktan olduğu kadar ölümcülsünüz.

Her şey burada bitmeli. Dönüm noktası sizsiniz. Çünkü tek bir mermi tarihi değiştirebilir…

Öne çıkan özellikler

• Ödüllü silah mekanikleri

• Devasa oyun alanları

• Gerçek anlamda taktiksel seçimler

• Ünlü X-Ray çekimi

• İlk kez, taşıtlar için X-Ray çekimi

• Mücadele dolu multiplayer

• Müthiş heyecanlı co-op oynanış

• Sayısız özelleştirme seçeneği

maxayrac2.png

Sniper Elite III Oynanış Videoları

Yorum:
Sniper elite serilerini bilenler mutlaka bilir, gerçek bir sniper deneyimi için kaçırılmayacak bir oyundur. Bu oyunda yine Sniper Elite II'deki gibi sizlere bu keyfi tattırıyor. Oyundaki amacımız yine her zamanki gibi gizlilik.. Bu sefer bölge olarak Afrika'dayız ve yine bizden etraftaki düşman mangalarını gizlice temizlememizi istiyor.. Oyundaki taktiksel seçimleri ön plana çıkarmak gerekirse eğer gerçek bir Sniper deneyimi yaşamak istiyorsanız oyun ayarlarını en zor şekilde seçtiğiniz taktirde rüzgar hızını, mesafeyi, silahın duruşunu ayarlamanız gerekiyor.. Gerçek bir macera için oyunu denemelisiniz..
DipNot: Yorum tamamen bana ait olup hiçbir yerden alıntı DEĞİLDİR!

Geri