• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sniper Elite V2 Steamde Ücretsiz !

CaptainPrice

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Tem 2009
Puanı
77
B208s.jpg

Bir sefer hesabınıza eklemeniz yetiyor kampanya 24 saat geçerli.

http://store.steampowered.com/app/63380/

Trailer:

Son düzenleme:
Steam L4D2 beleşe dağıtınca Origin'de BF3'ü beleşe dağıttı. Şimdi de Sniper Elite... :pispis Umarım bu kıskançlık krizlerini daha çok görürüz de oyunculara yaranmış olurlar. :D

hl2 dm i ben parayla aldım ama keşke ücretsiz dağıtsalarda serverlar dolsa sniper içinde teşekkürler bu arada :D :D

BF3 gibi MW3'de beleş yapsalardı varya.Öff çok kral olacaktı. Ama neyse bunu da indirelim. ^^

Çok sağol ya. Sende açmasan online oyun oynayamayacağız. :D İnsaf ya öğrenci indirimi de yapmıyorlar tamam oyun parasını fazlasıyla hak etmiştir de 50 Tl lik oyunu 20 yap mesela neden almayayım ? Düz mantık 50 TL 'i bir kişi alır, 20 TL 'i üç kişi alır. :D

şaka maka rekabet bize yarıyo kütüphaneye eklemekte yetiyormuş ay sonu akkyi geçince bunları indiririm :D

Geri