• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sniper Elite V2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan serhat545
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

serhat545

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Ocak 2010
Puanı
1
87501614.jpg

Evet Beyler Ne Düşünüyorsunuz. V2 Versiyonu Bugün Çıkmış. Torrent Olarak Ne Zaman Düşer Bilmem. Bunun İlk Sürümünü Oynayan Varmı?

Ben oynadım harika oyunda 2.oyunu ön sipariş edenler hitleri öldürme görevinide yapıyor.

Oyun güzel mermi gireceği zaman kemiklerini falan gösteriyor adamın ama oyun windows 7 ve vistada çalışıyor sanırım xp için artık oyun çıkmayacak.

2012-05-02 01:34:26 de yayınlandı Oyun Torrnet sıtelerinde bugun dehıl :)

İlk sürümünü bitirdim.Gerçekten harika grafikleri vardı. V2 de anlatılmaz derece güzel :)

Yakında crack'cıkar. İndiririz :)

beyler çoktan inmişte önce v1 'imi bitireyim? yoksa v2 devammı :D

oyunu yükledim kurdum fakat rebellion yazısından sonra çıkan sniper elite resminden sonra ilerlemiyor. orda takılıyor oyun bu sorunla karşılaşan veya çözüm bulan varmı

Geri