• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Soğuktan Her Yer Buz Tutmuş - 500 derece vardır.

NeveRLooKB4cK

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 Kas 2009
Puanı
2
buzzcmy6sq.jpg

geneva5zg.jpg

un_un_geneva-2sm.jpg

-500 derece mi naptın sen :D -30 -50 arasi olabilir ama:D Belliki Rüzgarda Varmış:D Yaşanmaz Oralarda yav:D
Ekleme: Burasi Vostock Olabilir:D -89.2 ile dünyanın en soğuk yeri imiş:D

Son düzenleme:
-500 olamaz çünkü mutlak sıfır -275 dir yani mutlak sıfır dünyadaki bütün canlıların yok olmasıdır. :D

o kesinlikle 20- 30- deil mutlaka 70- felan olmasi lazim (btw isvecte yasiyorum ondan biliyorum ) :) burda 23- 26- felan olur yani kisin baya soguk olursa :) daha fazlasida oldu yani

evet -500 ımkansızdır evrende 0 hacim ilkes vardır -276 C derecedir Kelvin termometresinde 0 dereceye tekabul ediyor

Geri