• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Soket sistemi yeni alacamy eklentisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

salgado123

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
30 Eki 2010
Puanı
1
yeni bir alcemy sistemi eklendi oyuna soket sistemi.Bunun sayesinde 4 dk bir 10 sn ile 18 sn arasında değişen özel(silaha ve cheast'e) bufflar basabiliyorsunuz.ilk yapmanız gereken yüzükçüden magic stone soket almak.

sro2011032620095296.jpg

Y basıp skoket bölümüne geçmek

sro2011032522175279.jpg

soket açacazgınız silahı ekleyip soket aç diyoruz mouse çekiç şeklini ayıyor ve kapalı olan kutulara tıplayıp soketleri açıyoruz.
sro2011032522200173.jpg

bu ilk aşamasi işimizin ikinci aşama ise özel tabletimizi hazırlamaya geldi. bu da kolay A basıp yeni eklenen yap seçenegini seçiyoruz.

sro2011032522234433.jpg

Açılan pencereden simyayı seçiyoruz.

ssssx.jpg

lwlinize göre tarifler çıkıo karşınıza oradan işinize yarayanı seçip özel tableti hazırlıyoruz(artisan's magic stone almayı unutmayın oda tablet hazırlamak için gerekli bide elmnt lazım.)

sro2011032522164702.jpg

ve normal str int tableti basar gibi basıyoruz.

sro2011032522200330.jpg

Tek farkı soket kısmını seçip basıyoruz. soketi bastıktan sonra silaha yada cheaste sağ tıklarsanız bastınız bufların simgelerini görebilirsiniz bunları normal skill gibi kullanabilirsiniz. ör:%75 hp artışı %25 damage %50 mp rrecovery %25 phy defans
resimde alexse 11d için hazır satılanlarda var.
sro2011032620122344.jpg
sro2011032620123703.jpg

unige keserken yada pvp de fena olmaz dimi:D bu char konuyu anlatmak için açtım aceleye geldi kusura bakmayın.

Son düzenleme:
yok 1 lwlin bile silahına yapalıla bilio ancak para ve tarif yoktu:)

iyimiş o zaman :D geçen seferki gibi sadece 11D ye basılmıyosa iyi :D

11D bastım bn ancak diğer değrelere basmadım ancak 1lwlin stafını bile koyabiyorsun scokete konabiliyorsa basılada biliyordur

tamda bu konuyu arıyodum cok sagolasın

----------

craft bölümde elemtleri nerden bulucaz onu anlamadım?

hmm ok :)

----------

tmm teşekkürler silaha bastım soketi fakat bu soket silahtan tekrar ayrılabiliyomu ?

----------

tmm tmm ztn silaha koyulmadan kullanılmıyomuş :)

A ya basıp Simyayı seçiyorum herhangi bir tarif çıkmıyor yüzükçüden taş alıp öyle mi yapacağız yoksa ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri