• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sol taraf Çalışmıyo

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
Herhangi bir kulaklık veya hoperlör taktığımda sağ taraf çalışıyor fakat sol tarafdan hiç ses gelmiyor bütün kulaklıkve hoperlörlerde aynı şey acaba sorun nedir harici ses kartı yok onboard'dakini kullanıyorum.

Sorun Right-Left dengesinden kaynaklanıyor sanırım. Driver programından yada kullandığın playerdan kontrol edebilirsin. Örnek: Aimp3 mp3 player için. Seçenekler > DSP Yöneticisi

Sorun Right-Left dengesinden kaynaklanıyor sanırım. Driver programından yada kullandığın playerdan kontrol edebilirsin. Örnek: Aimp3 mp3 player için. Seçenekler > DSP Yöneticisi
Yok programda yada bilgisayarda sorun yok sorun büyük bir ihtimal jak girişinde diye tahmin ediyorum ayarlar düzgün çünkü.

Sağa yatır o zaman :D Başlık çok sakat :D :D :D

Son düzenleme:
Geri