• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Solo Top ve Adc için öneri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Summer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Summer

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ağu 2011
Puanı
25
Beyler solo topta irelia veya jayce düşünüyorum
Adc'de ise Ezreal veya Cait düşünüyorum sizce hangisi early ve afterda daha etkili olur ?

​Cait takıma çok bireysel ezreal daha iyi seçim olacaktır

Solotop jayce, OP. Aç e ni, içinden geçir q nu, bir de onu tuttur hayvan gibi dmgı var. Sonra melee forma geçip zıpla adamın üstüne. Seviyorum ya jaycei.

evet sadece benim söylediğim herolar değil önerdiğiniz herolar var mı ?
Bu arada teşekkürler cevaplarınız için

Solotop için Jayce , Khazix , Malphite iyi olabilir.Hangisi dersen Jayce..
Adc için Vayne , Varus.Hangisi dersen Vayne..

trde pek kullanan yok ama kog maw adc olarak gayet iyi görünüyor arada oynayan cıkıyor onlarda tam oynuyor :)

hmm tamam peki ondada bot almayıp bot alan bir mundonun peşinden baseden barona kadar koşup sonra diğer takım tarafından öldürülüyormusun acaba ? :( bunun açıklaması yoktur.
evet öldügüm için skora bakabilirsin caner kardeş :(
MgxyprB.jpg

Soloda renekton, volibear, jax, benim favorilerim. Ama adcde tek favorim Vayne. Çünkü Vayne açık ara en iyi adc diyebilirim. Sıkıntısı şu ki early de feedlersin, fakat late gamede 5 vs 1 penta atmışlığım var (elbette hepsinin canı full değildi) . Buildini saldırı hızı ağırlıklı yaparsan early game de de başarılı olursun. Bir takımda Vayne varsa feeder dahi olsa surrender verilmez, bunu unutmayalım. :)

Geri