• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Somalı Madenciler Ankaraya Yürüyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
Maaşlarını alamamaları nedeniyle Soma Cengiz Topel Meydanı'nda buluşan yaklaşık 200 Eynez Maden Ocağı işçisi, Ankara'ya gitmek üzere yürüyüşe geçti.TBMM'ne kadar giderek haklarını arayacaklarını belirten işçiler, Soma Belediye Mezarlığı önünde 13 Mayıs'ta meydana gelen faciada yaşamını yitiren 301 madenci anısına dua ederek yollarına devam etti.İşçiler, Soma ilçe sınırlarından yürüyerek çıktı.

Not: Benim insanım bu kadar acımasızlığı hak edecek hiç birşey yapmadı, adamlar 800 lira para için girdikler yer altından en az 500'e yakın şehit vererek çıktılar.
Her ne kadar siyasi anlamda dışarıdan gören insanlar somayı kötülesede, ben bu ilçenin insanıyım ve somalı olmaktan her zaman gurur duyacağım.

776979148.jpeg

924783187.jpeg

-1025238929.jpeg

-2096885217.jpeg

Kaynak: Cumhuriyet Gazetesi - (Fotoğraf) Somalı madenciler Ankara'ya yürüyor

Amacım tartışma çıkarmak değil fakat soma belediye başkanının hangi partiden seçildiğini görünce daha çok böyle olaylar yaşarsınız diyorum.

Siyasi olarak yazacağım,Atatürk'ten sonra ülke tamamen boş bir şekilde yönetilmiştir.Sadece şuanki yönetimde değil ondan öncesindede insan hayatına değer verilmemiştir.Halkın çıkarları hibir zaman gözetilmemiştir,halkta başına bir olay gelmediği sürece hakkını aramamıştır.Durum budur.Helal olsun hepsine

Tartışma çıkaran kişi direkt gider.Siyaset ile ilgili bir konu olmadığı için konuyu boşuna raporda etmeyin.

Madenciler davalarinda sonuna kadar haklilar.

Burada tartisilicak,kavga edilicek hic birsey söz konusu bile olamaz.

Siz burada kendi menfaatleriniz icin gercekten o zor durumda olan insanlarin üzerinden kendinize veya görüsünüze prim cikarmak pahasina acilarini kullanirak tartisiyorsaniz yaziklar olsun..

Bu durumun ak, pak ,atatürk ile ne sag ne sol hic biriyle alakasi olamaz..

Hak edenler gerekli cezayi almistir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri