• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sönmez Reyiz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan RockStone
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Forum kurallarının modu yok canım kardeşim,kurallar sabittir.

kural kuraldır çok doğru ! ama birde şöyle bakalım istersen; kimisi ceza veriyor bir kelimeye kimiside kendisi kullanıyor. burada kural yine üyeye işliyor mu desem giriyormu desem anlamış değilim yani :)

kural kuraldır çok doğru ! ama birde şöyle bakalım istersen; kimisi ceza veriyor bir kelimeye kimiside kendisi kullanıyor. burada kural yine üyeye işliyor mu desem giriyormu desem anlamış değilim yani :)

Varsa gocunduğun bir nokta gidip üst yetkililere şikayet edersin.Böyle burada yazmakla olacak iş değil o.Rahatsız mı oldun ? [MENTION=75350]BlackStyle[/MENTION] [MENTION=101320]Gravity[/MENTION] hadi onlar cevap vermedi mi ? [MENTION=210935]Terk-i Diyar[/MENTION] kesinlikle cevap verecektir sana.
Şikayetini somut bir kanıtla yaparsın çözerler.

Esneklik imkani taniyor diyelim, kurallarin gerektirdigini yapiyor diye kizamayiz.

Ancak dediginiz gibi kimi samimidir üyeler ile arasi iyidir tölerans tanir.

Yalniz sunuda soylemeden gecemiyicem, müsteri her zaman haklidir ilkesinden yola cikarak asla üyelere taninan tölerans yetkililere taninmiyor bunuda cani gönulden rahatlikla söyleyebilirim,hic bir yetkili eskisi dedigim dedik çaldigim düdük havasinda degil hic bir sikayet geri veya istek geri cevrilmis degil.

Varsa aksini söyleyen yakin zaman icinde Ss ile paylasabilir,o dedikleriniz eskide kaldi..

Esneklik imkani taniyor diyelim, kurallarin gerektirdigini yapiyor diye kizamayiz.

Ancak dediginiz gibi kimi samimidir üyeler ile arasi iyidir tölerans tanir.

Yalniz sunuda soylemeden gecemiyicem, müsteri her zaman haklidir ilkesinden yola cikarak asla üyelere taninan tölerans yetkililere taninmiyor bunuda cani gönulden rahatlikla söyleyebilirim,hic bir yetkili eskisi dedigim dedik çaldigim düdük havasinda degil hic bir sikayet geri veya istek geri cevrilmis degil.

Varsa aksini söyleyen yakin zaman icinde Ss ile paylasabilir,o dedikleriniz eskide kaldi..

En canlı örneği, benim. Yanılmıyorsam geçen sene bir üye ile diyaloğa girdiğim için yetkim alınmıştı. Üstelik, karşıdaki normal üye bana atıflarda bulundu, sadece cevap verdim ama suçlu ben oldum. O yüzden, bunu bende rahatlıkla söyleyebilirim. Forum yetkilileri, yetkililerden çok üyelere tolerans gösteriyor. Şikayetleri de geri çevirmiyor. Standart düşüncelere kapılmaktan vazgeçmelisiniz. Koyun sürüsü mantığı... :nse:

Irkçı hödüğün teki. Video paylaşanı çok sert banlarım uyarayım. Bu ara hack için admın evi baskınında umarım bana gelir.

Geri