• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sonunda arabamı aldım hayırlı uğurlu olsun(Youtube kazancı içerir)

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Çok şükür youtubeden gelen para ile arabamı aldım ucuza temiz kaç aydır arıyordum en temizi buymuş aile arabası almışken temiz almak lazım dedim.Gerçekten 0 ayarında olmadı satar bide spor alırız :D

Edit: İnternetten kazandığım para ile alınmıştır. :D

Sonunda ! :D

K4GQ2G.jpg

Hayırlı olsun kanka kattığım 1.250 TL yi insan yazar ben olmasam alamıyordun :D

[FONT=&quot]edit123123[/FONT]

Son düzenleme:
hayırlı olsun bende bmw alacam az kaldı
Eyvallah kardo inş :D Parçası pahalı onun D:
Hayırlı olsun kanka kattığım 1.250 TL yi insan yazar ben olmasam alamıyordun :D
eyvallah kanka öyle bişey yok :D
Hayırlı olsun knk :D :DBende bugatti alıyorum yakında...

9kSpUzu.png

Neyse zenginim ben sizin gibi fakirlerle işim olmaz bb
Sağolasın kankacım :D

Aynen bugattiye az kaldı :D

hayırlı olmaca kardo şimdi sırada umut'a araba aldırmakta :D

hayırlı olsun

bnde yeniyim günlük 10-15 tl arası kazanıyorum hiç kazanamayan arkadaşlar varsa azıcık yardımcı olurum bildiklerimi anlatabilirim arkadaşlar

1 gün 7 kanal açtım hepsıne 50 video attım ve başka bişi yapmadım 1 haftadır günlük 10-15 kazanıyorum mesela x10 kanal daha açsam para kazancım artacak ama paraya fazla ihtiyacım yok şuan aciliyet yok önümüzdeki ay başlıcam kazanmaya.

Son düzenleme:
Kapışalım gel
Hayırlı olsun kardeşim hayrını görürsün inşallah :)

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Beyler yardımcı olrmsn şu youtube işinde illah kendi videonuzmu olcak falandi biraz tecrübem varda dahası lazım heralde ?

Geri