• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sonunda bu hızı bende :)

PanoramiC

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 Nis 2011
Puanı
20
Gördüm :D , 100kb hız vardı 2 yıldır :) şimdi yeni kampanya cıkmıs. 2 ay bedava 10 ay 40 lira ; 8mb - 50gb adil kota :)

jvv71.gif

saolun şuan sevincimden uçucam, siz hiç 7gb dosyayı 2gün gece gündüz indirdinizmi :(

1megabit nete 55 tl veriyorum artık zam yapmış namussuzlar :D

----------

site atarmısın bakıyım kapmanyaya :D

Benim ttnet'te iken 100kb idi doping'e geçtim 500den aşşa inmiyo arada kafa eserse 3 mb ile olduğunu gördüm :D

saolun şuan sevincimden uçucam, siz hiç 7gb dosyayı 2gün gece gündüz indirdinizmi :(
Ben bilirim bir oyun vardı adını tam hatırlayamadım çıktıktan sonra gece torrent buldum bıraktım indirmeye normalde hızım 8mb ama torrentte yeni olduğu için yavaştı 2 günde indi (: gerçi sıkıntı yoktu silkroad için bilgisayar açıktı beni etkilememişti (:

Geri