• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sonunda buda oldu.Damatsız Düğün yaptı..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gravity

Yönetici
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2009
Puanı
715
c_5928.jpeg

Kocaeli'nde yaşayan Özlem Yet damatsız düğün yaptı
Öğretmen Özlem Yet, "Düğün için damat şart değil" diyerek tek başına düğün yaptı.
Kocaeli'nin İzmit İlçesi'nde Sabancı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde coğrafya öğretmeni olarak görev yapan 38 yaşındaki Özlem Yet, eşine az rastlanır bir düğüne imza attı.

DAMATSIZ DÜĞÜN
Özlem öğretmen, Lastik-İş Sosyal Tesisleri'nin bahçesinde "damatsız düğün" yaptı. Kır düğününde genç öğretmeni, arkadaşları, öğrencilerin velileri ve ailesi yalNız bırakmadı.

TAKI TAKTILAR

Düğün törenine katılan davetlileri tek tek selamlayan ve masaları dolaşan Özlem Öğretmen, mutluluktan gözyaşı döktü.
Nikah defterine imza atmayıp, damadın ayağına basmasa da gelinlik giymeyi çok istediğini söyleyen Özlem Yet, "Çok mutlu ve heyecanlıyım. Beni yalnız bırakmayan dostlarıma çok teşekkür ediyorum" dedi.
v_5326.jpeg

c_7499.jpeg

c_5652.jpeg

Benimde yiğenimin öğretmeni uzaktan bakınca insana benziyordu,gel gelelim bu delirmiş insanlar bizim gençlerimize eğitim veriyorlar..

Bu şeyden daha iyi en azından İzmitte mi ne yine Seçil S diye kadın bebeğini 5 gün aç bırakıp memleketine gitmişti bebek açlıktan ölmüştü.

Geri