• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

sonunda diamond

AnyThngInMyx

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Mar 2011
Puanı
2
Evet bildiğiniz gibi asıl acc AnyThngInMys ancak yaklaşık 1 aydır bu accdeyim. Elo hell durumunu hafif görüp silverım çıkamıyorum bahanesini eritmek için açtığım acc 109 win 'de diamond oldu. 1 aylık sürede 30 lvl olmakta var.
(smurf acc) İnşallah cidden iyi oynayıp çıkamayan arkadaşlarda çıkar...

rf0d9.png

adam smurf u çıkarıyor :(

bende açmıştım onu 30 yapar direk girerim bakalım smurf da nasıl olucak

TR'de önüne gelen diamond olmuş gibi 2 hafta kardeşime lig konusunda yardımcı olayım dedim.Benim oynadığım gold seviyesindeki adamlardan daha kötü oynuyorlar.

P.S:Normalde eu'da oynuyorum

abi silverden ileri çıkamıyozki bakıyoz adam 7 8 galibiyetle silver 3 de :D sonra feedliyor arkadaşlar çok kötü lag var :s:s.s yazıyor birde deli oluyorum :D

benim arkadaş vardı silver ken duo girdiğim, şimdi diamond 3 te :D okadar zor değilde ben katlanamıyorum

10tlye 30lvl hesap aldım 2 gün önce silver 3tü.Şimdi gold oldum.Hesapta ranked girmeye yetecek kadar champ,sadece def rünleri var bu halimle janna-taric-malp-kayle oynayarak taşıdım maçları silverda takıldım çıkamıyorum olaylarınada pek inanmıyorum haketsen mutlaka çıkarsın golda.

Buda profile AslanFatihi - Turkey - Summoners - League of Legends hesabı aldığımda w/l +1di

10tlye 30lvl hesap aldım 2 gün önce silver 3tü.Şimdi gold oldum.Hesapta ranked girmeye yetecek kadar champ,sadece def rünleri var bu halimle janna-taric-malp-kayle oynayarak taşıdım maçları silverda takıldım çıkamıyorum olaylarınada pek inanmıyorum haketsen mutlaka çıkarsın golda.

Buda profile AslanFatihi - Turkey - Summoners - League of Legends hesabı aldığımda w/l +1di
vay o adam 20 tyle satıyodu dedim max 15 eder sana 10 satmış :D kardeş eyvallah da feeder çıkıyor adcyi bi feedliyor gerisi yalan :D

buda benim hesap http://www.lolking.net/summoner/tr/213953

son maçta 5 lvl arkadaşla girdim onu sayma trolledik :D

Son düzenleme:
ben silveri çıktım goldda elo hell e denk geldim.+20+25 winn farkım var.Ama şöyle bir sıkıntım var o yüzden çıkamıyorum goldda.6 winn streak yaptım 53 puan geldi 1 maç lane kavgası edip küfürleşip trollediler 25 puan gitti diğer maçta da ben normal oynadım ama takımda çok felaket feeder vardı onda da 26 puan gitti. 6 maçta yaptığını 2 maçta veriyorsun o yüzden plat a ilerleyemiyorum ben yoksa maç çok alıyorum ama 5-12 puan arası geliyor 25 puan gidiyor ve bu durum gold 5 e çıktığımdan beri var elo hell e inanmazdım başıma gelince anladım.Sezon sonu silverlara verilirmi ödül bilmem geçen sene challenger yoktu silver-gold-plat-diamond aldı ödülleri bu sene challenger var golddan başlar ödüller diye düşünerek kafamı sakinleştiriyorum yoksa ban yiyecem sinirden

Darisi basima, p2 de kaldim........... Smurf kasmadim hic denerim bende bir ara.

Murat sana odul gelmicek urasmaaaa, akisina birak salla gitsin c(^.^c)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Smurf kasıcaksanız tavsiyem tamamlayın adc runelerinizi 14tane champ alın ucuzlardan bi tanede vayne alın tamamdır sıkılırsanız değiştirirsiniz :D

evet main supp çok yakın bi ark var onla giriyorum.

----------

Smurf kasıcaksanız tavsiyem tamamlayın adc runelerinizi 14tane champ alın ucuzlardan bi tanede vayne alın tamamdır sıkılırsanız değiştirirsiniz :D
fark eden bişi yok bahane yıne aynı troller geldı silverdan çıkamıyorum bu hep aynıdır tr serverının degişmezidir bukadar çıkan oyuncu nasıl çıkıyo gidip plat 4 acc yi kassam belki suan westte diamond dı sırf şu silverdan çıkamıyorum hikayesine el atıyım diye smurf kastım şu acc yi challenger yapıp bırakıcam westime geri dönücem

ben artık ümidi kestim 150+galibiyet oldu hala bornz 5 teyim az öncede afk denk geldi yok olmayınca olmuyor benle alakalı bir durum degil o veletler yüzünden oyundan sogudum bıraktım gibi bişey zaten belki günde 1-2 el atarsam atıyorum işte vakit geçsin diye yoksa umrumda degil

Geri