• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sonunda yeni telefon

Psychopathic

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Tem 2011
Puanı
99
Beyler bana S3 mini hediye geldi hiç bir bilgim yok telefonla ilgili önemli bilgiler ve işe yarar programlar söylerseniz sevinirim :)

Önemli işe yarar program diye bişey yoktur. İhtiyacına göre program vardır. Sen neye ihtiyaç duyuyorsan ona göre program bulup kurman gerekir. Öyle önüne her gelen programı laf olsun diye kurma telefonu yavaşlatır ve çabuk pil tükenmesine sebep olur.

KakaoTalk: Koreli kankalarımla mesajlaşmamı sağlayan uygulama.
KakaoStory: Üstteki uygulamanın facebook tarzında oluşturduğu ikinci bir uygulama yine koreli kankalarımlayım.
LINE: Japon kankalarımla mesajlaşmamı sağlayan uygulama
WhatsApp: Türk kankalarımla mesajlaşmamı sağlayan uygulama.
Twitch: Yolculuğa falan çıktığımda canım sıkılmasın diye buradan canlı yayın açıp izliyorum.
musiXmatch: Bir şarkının adını bulamadığın zaman bu uygulamaya dinlet senin yerine bulsun.
TeamSpeak3: Yine arkadaşlarımla konuşmamı sağlayan uygulama.
Vine: Yeni moda indirince anlarsın ne olduğunu.
RAM Booster: Telefonda açık kalan gereksiz uygulamaları kapatarak telefonu rahatlatan uygulama.
Simple mp3 Downloader: İnternetten mp3 indirmene olanak sağlayan uygulama.
El Feneri: Gece karanlıkta, elektrik falan kesildiğinde, karanlıkta bir şey araman gerektiğinde telefon flash'ını el feneri olarak kullanmanı sağlayan uygulama.Not: Çok işimi görmüştür.
LINE camera: En dandik fotoğrafları bile güzel efektler vererek sanatsal hale getirebilen uygulama.

Son düzenleme:
Bence Telefon İçin Gerekli Programlar

Telefon için Bence gerekliler

Adobe Reader

AppMgr III = Bu uygulama indirdiğin uygulamarı hafıza kartına taşımasında yardımcı oluyor her indirdiğin uygulamada sana soruyor hafıza kartını taşınsın mı diye gerekli bir şey :D

Facebook

Youtube

Twitter

Flash Player

Dr. Web Light :
Bu bir antivirüs programı gerçekten çok iyi telefonu çok iyi koruyor başlangıç taraması bir uygulama indirdiğinde en ince ayrıntısına kadar tarıyor gayet iyi.

Eğlence İçin (Oyun Programlar vs.)

Raging Thunder 2 : 3d Yarış oyunu çok zevkli tavsiye ederim.

DiziTV HD : Bütün dizileri hd şekilde izleyebilirsin.

StarTV : Stardaki programları izleyebilirsin

Subway Surf :3d bir oyun gerçekten müthiş zevkli şiddetle tavsiye ederim.

Temple Run 1-2 : Bu oyunlarda çok zevklidir indirmeni tavsiye ederim.

Angry Birds Serileri.

WeChat :Bu uygulamada yeni çıktı BBM'in gelişmiş versiyonu diyebilirim görüntülü konuşma vs. daha yeni olduğu için pek bir şey anlaşılmıyor ama sosyal olmak için iyi bi program :D

Barkrod Tarayıcısı :
Büyük şirketler bazen barkrod şeklinde reklam yapıyor bu uygulama indirip okuttuğunda o reklamı görürsün.

Son düzenleme:
Geri