• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sony Crytek’i satın alabilir!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Angelina
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Angelina

O Şimdi Asker
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 May 2009
Puanı
442
tyDOYC6.jpg

Geçtiğimiz hafta grev ile sarsılan ünlü oyun stüdyosu Crytek’in geleceği hakkında büyük bir iddia ortaya atıldı.
1999 yılında Cevat, Avni ve Faruk Yerli kardeşler tarafından kurulan Crytek, FarCry ve Crysis serisiyle dünyanın önde gelen oyun stüdyoları arasına girmişti.

Tüm bunların ardından bugün ortaya çıkan söylentiye göre, Crytek finansal açmazı çözmenin bir yolunu bulamadı ve Sony bünyesine katılmak için görüşmeler gerçekleştirmeye başladı.
Sony’nin Crytek’i satın alıp, CryEngine ile PlayStation 4′e özel oyunlar geliştirmesine sıcak baktığı da söylentiler arasında.
Sony’nin yanı sıra Wargaming ve Deep Silver’ın da Crytek’e talip olduğu belirtiliyor.

Açıkçası görsel açıdan çok çok başarılı cryengine senayo ve içeriğe pek şimdilik birşey dememek gerek ama sony bünyesinde hızlı ilerler şirket.

Benim yıllardır anlamadıgım ve araştırmadıgım bir konu. Crysis ve Farcry Türk oyunumu eğer öyleyse neden Türkçe değil?

Benim yıllardır anlamadıgım ve araştırmadıgım bir konu. Crysis ve Farcry Türk oyunumu eğer öyleyse neden Türkçe değil?
Farcry ve crysis crytek yapımı crytekte yerli kardeşlerin ancak sadece onlarla bitmiyor iş dağıtıcı firmanında geliştiricileri var işin içinde ve yerli kardeşler dış piyasada maliyet + söz konusu ama buna rahmen crysis tamamen türkçe(altyazı + ses) ve küfürler felan tam türk işi yani ama far cry öyle değil.EA bünyesinde bu arada.

crysis türkçeydi ya cahil:D zaten farcry 1 2 güzel değil o kadar warfacede boşa açtılar swler boşmuş bu aralar moba yapcaz diyolar ama zor sanmıyorum

Geri